За редуването на постното и месното и още нещо

  • 309
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Защо според вас е толкова важно да се редуват един ден постни с един ден месни менЮта?И един друг въпрос-до каква възраст давахте каша?Ние я хапваме за следобедна закуска и се чудех докога е удачно да се дава,имам предвид до каква възраст удовлетворява хранителните нужди на детето?Ще се радвам да споделите опит с мен!Предварително благодарим Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Не е жизнено важно да се редува месно и постно през ден.На мен ми се е случвало да давам и по 2-3 дни само месно или само постно ястие.Важно е меюто да е разнообразно,а не точно програмирано един ден със,един ден без месо.И 2 пъти в седмицата да яде месо пак е достатъчно.Като давам постно пюре гледам да слагам по 1 лъжича зехтин за да си набави мазнините.
Една майка тук във форума беше писала,че откакто е захранила детето си със месо му го дава всеки ден.Аз не мисля,че това е нужно,но го давам като пример,че децата се развиват чудесно и без спазването на толкова строги правила при храненето.
Кашата-тя е хранителна и полезна и детенце може да си я яде и до 2-3 год.,стига да не му е омръзнала и да има желание Peace

# 2
  • Мнения: 122
 :hug:blagodarim

Общи условия

Активация на акаунт