Къде да запиша сина си на карате?

  • 851
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Синът ми е на 5 години и е пълен с енергия, освен това е луд по "Костенурките Нинджа" и иска да го записвам на бойни изкуства. Може ли някой да ме посъветва къде има школа за деца (някъде по в центъра) и отзиви, ако имате?

# 1
  • Мнения: 1 877
А той не ходи ли на градина? В нашата градина (Редута) имаше карате....

# 2
  • Мнения: 1 193
Моята голяма дъщеря тренира таекуон-до към централния полицеиски таекуон-до клуб. Треноровките са в у-щето и, но пове4ето деца ходят в зала Раковски. Два дни имаха състезания и се възхитих то4но на наи-малките у4астници. Бяха много нахъсани и кипящи от енергия. Ето саита ако искаш да погледнеш www.cptk.com

# 3
  • Мнения: 2 401
Мойто момче ходи към школата на бате Бойко - Ипон.  Не знам дали е така навсякъде, но под 6 годишни ги приемат с голееми кандърми. В кой квартал живеете?

# 4
  • Мнения: 639
Точно в центъра сме, на площад Македония.
А той не ходи ли на градина? В нашата градина (Редута) имаше карате....
И за мен така щеше да е най-удобно, обаче в нашата градина спортът не е много застъпен - нито карате, нито ски през зимата, само английски и народни танци Sad

# 5
  • Мнения: 4 841
Синът ми също е луд по костенурките нинджи и от миналата година водехме преговори по темата за бойните изкуства. Взех се в ръце, говорих с няколко треньора, които се занимават с деца, мнението на всички беше, че е най-добре да се започне на 6 навършени години, особено ако става въпрос за контактно бойно изкуство, каквото е каратето. Предложиха ми няколко по-безконтактни варианта, водих го на демонстрации, но не му хареса. Впечатлението, което има от филмчетата е доста нереално, очакваше едва ли не всички да летят из залата с мечове, и беше отчасти разочарован въпреки всичките ми обяснения...
Сега сме си обещали като стане на 6 да го запиша. Така че за момента само това мога да споделя като опит.

# 6
  • Мнения: 639
очакваше едва ли не всички да летят из залата с мечове, и беше отчасти разочарован въпреки всичките ми обяснения...
И аз се опасявам, че така ще стане, обаче съм решила поне да пробваме.

# 7
  • Мнения: 967
Съученичка на дъщеря ми ходи на карате при басейна "Спартак".

Общи условия

Активация на акаунт