Отказва да пие от шише

  • 390
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте моля Ви за съвет моето бебче от един месец не иска да пие от шише. Пробвала съм със различни биберони, с вода , сокове, кърма не иска.Освен това не иска да яде вече и плодови пюренца дававм само каши като следобедно ядене но се страхувам да не нададе много защтото са много калоричи.

# 1
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
На колко месеца е бебчо?На кърма ли е само или и АМ?Какво държиш да пие от шише?

# 2
  • Мнения: 2 829
Сподели повече-колко е голямо бебето, защо се налага да пие от шише, какво точно те тревожи и т.н.
Моето дете така и не се научи да пие от шише, но израстна живо и здраво и много усмихнато. Самият факт, че не пие от шише не е тревожен. Проблем е ако се налага да излизаш и трябва да го хранят в това време, или ако си решила да дохранваш или пък да отбиваш бебето. Във всеки отделен случай проблема може да се реши по различен начин-така че наистина е нужно да разкажеш по-подробно! Hug

# 3
  • Мнения: 21
Здравейте,и ние сме с подобен проблем.Бебето ми е на 4 месеца и половина и само в началото приемаше биба-първите 2 седмици.Само на кърма е,не иска нито вода ,нито сок от шише,мъчим се с лъжица,а вода не пие изобщо.Дано има кърма,че не знам как ще се справям,ако трябва да му давам АМ. Rolling EyesДавайте съвети

# 4
Купих шише  на Нуби с накрайник който е с гумена обвивка и три дупчици сещатели се има такива и с дръжки от страни. Хареса му защото си чеша венците и по малко му капе от водичката дори започна да смуче от шишето.Но трябва да се внимава като го надигне повечко може да се задави Пробвайте при нас това си е успех а и да кажа че ние сме на 6 месеца

Общи условия

Активация на акаунт