Имам проблем-помогнете!

  • 973
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
От около 5 дни по горната част на стъпалото и по пръстите на краката ми се появиха малки пъпчици с червен цвят.Реших,че може да е гъбична инфекция и започнах да ги мажа с антимикотичен спирт,но не настъпи промяна.Отидох на преглед при личния ми лекар.Погледна ги и ми каза че това се дължи на допира ми с чорапите или е от самите обувки и да мажа краката си с лавандулов крем за крама на Refan.Започнах мазане но отново няма ефект.Ботушите,който нося са изкуствена кожа но с естествен хастар магазина от които ги купих се намира на ул.Иван Вазов в Пловдив и е на фирма Торнадо-български са.А чорапи нося само памучни,много рядко от найлоновите.Забравих да кажа че имам доста алергии и кожата ми е много чувствителна,но досега проблем поне с краката не съм имала SadНякоя от вас имала ли е този проблем?Какво да правя?Утре пак съм на лекар.

# 1
  • Мнения: 254
Такъв проблем не съм имала, но за всякакви "обриви", ухапвания и т.н. ползвам Микстура Алба - разтвор, купува се от аптеката, много е евтин - ако не се лъжа беше 1-2лв. Разбира се, иди на кожен лекар, но междувременно това смятам, че би помогнало. Бързо оправяне! Grinning

# 2
  • Мнения: 33
Благодаря за съвета Teamea,ще пробвам и това,но утре отивам на лекар определено.

# 3
  • Мнения: 90
 Бях гледала по телевизията майка и дъщеря, които се оплакваха, че от обувки са получили ужасни рани по краката и дори бяха лежали в болница. Проблемът беше в химикалите, с които е обработвана кожата. Оказа се, че те се просмукват през чорапите и разраняват краката им. Иди на лекар, но смени и обувките.

Общи условия

Активация на акаунт