Български филми?

  • 7 260
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Сега гледах "Бъди щастлива, Ани!" и се замислих и за други български филми. Вие за кои се сещате и знаете ли откъде мога да си сваля?

# 1
  • Мнения: 1 775
В DMCA-removal-from-Google има колекцията Златни български филми - просто го напиши в търсачката и ще ти излязат всички.

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз съм голям любител на старите български филми. Събрала съм цялата колекция ДВД на "24 часа " с български филми  а каквото съм се сетила и го няма там си го дърпам от нета.

# 3
  • Мнения: 2 199
Дами канят
търси се съпруг за мама
с деца на море
Таралежите се раждат без бодли
Топло
Куче в чекмедже
Маргарит и маргарита
оркесър без име  Peace

# 4
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
И аз много обичам старите български филми. Известно време Диема+ даваше по някой български филм в неделния следобед. Уви, днес даваха мач... Sad

# 5
  • Мнения: 2 401
Това ме подсеща да питам какво стана с българското кино?  В последните 15-20 години ни натрапват помия след помия.. реват, че нямало пари. Аз пък забелязвам скъпи съвременни помии vs нискобюджетни шедьоври от онова време..

# 6
  • Мнения: 9 865
Минзухар, не знам кои шедьоври от едно време са нискобюджетни. За времето си те са били добре платени, с техника и декори, които са били на ниво.

# 7
  • Мнения: 1 277
Сега гледах "Бъди щастлива, Ани!" и се замислих и за други български филми. Вие за кои се сещате и знаете ли откъде мога да си сваля?

В замунда има много бълграски филми- "Дом за нашите деца", 'Всичко е любов", "Васко да Гама от село Рупча", "Невероятна история" и още много други.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 419
Еххх, Всичко е любов, Брад Пит ряпа да яде, в сравнение с Иван Иванов там:) МНого ги обичам старите бг филми, от време на време се ентусиазирам да гледам и някой нов, но за мен са голямо разочарование.

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Еххх, Всичко е любов, Брад Пит ряпа да яде, в сравнение с Иван Иванов там:) МНого ги обичам старите бг филми, от време на време се ентусиазирам да гледам и някой нов, но за мен са голямо разочарование.

Във "Нощем с белите коне" ми хареса повече. Но си беше голям красавец за времето.

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
Много ги хареснаме всички вкъщи и си гледаме честичко най-любимите. Може да е от възрастта ми, но едва сега започнах да проумявам идеята на някои от филмите - повечето съм ги гледала като ученичка и част от тях са ми изглеждали странни или скучни (например Адаптация и Преброяване на дивите зайци, Щурец в ухото). Сега преоткривам голяма част от филмите.
Като ги гледам, усещам колко добре са направени, диалогът върви леко, актьорите като че ли правят нещата без усилие, и идеите и режисьорите си ги бива.
 Много се надявам отново да се правят български филми, които да не копират чуждите, а да са си нашенски, правени за нас. От новите много ми харесва Шантав ден.

# 11
  • Мнения: 1 992
С удоволсвие се връщам към старите български филми. Новите са разочарование за мен. Актьорите играят прекалено изкуствено. Сега съм на вълна "Дом за нашите деца".

# 12
  • София
  • Мнения: 203
 А някой гледа ли вече новия филм "Шивачки" с Александра Сърчаджиева? Много искам да го гледам, дали го има някъде за сваляне?  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 2 827
Това ме подсеща да питам какво стана с българското кино?  В последните 15-20 години ни натрапват помия след помия.. реват, че нямало пари. Аз пък забелязвам скъпи съвременни помии vs нискобюджетни шедьоври от онова време..
Скоро гледала ли си съвременен български филм? Скоро направен? Или реши просто да се изкажеш? Неподготвена?
Започни с "Бунтът на L". После се разпиши тук в темата? Ще го направиш ли? Просто от любопитство....

п.п. Шивачки още го няма. И аз го чакам.

# 14
  • Мнения: 5 462
С удоволсвие се връщам към старите български филми. Новите са разочарование за мен. Актьорите играят прекалено изкуствено. Сега съм на вълна "Дом за нашите деца".
Kъде го гледаш ... искам и азззз ...

Общи условия

Активация на акаунт