Защо в детските кътове на тъпите молове не взимат под 3 год.?

  • 5 244
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 499
Нито в Мол на Стамболийски, нито в този на Хемус в детските кътове може да се остави дете под 3 год. Моника много обича игрите с други деца и би се чувствала страхотно, вместо да обикаля с нас магазините. Ние също за час време може да свършим нещо - например да напазаруваме в супермаркета, където тя предизвиква фурор. Къде ходите събота  и неделя с децата, хем вие да си побъбрите с приятелка на спокойствие, хем детето да си поиграе на воля?

# 1
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз не съм от София, но скоро бях в МОЛ-а на Стамболийски и оставих децата. Никой нищо не ми каза, а Флора е на 2.6 г.

# 2
  • Мнения: 27 524
По принцип знам, че навсякъде детето трябва да е над 3. И тук по магазини, фитнеси и други центрове не взимат под 3.

# 3
  • Мнения: 3 499
В този на Хемус взимат, но само с придружител. Аз защо ще я оставям там, ако искам да влизам с нея?!

# 4
  • Мнения: 6 206
Явно са променили правилата, защото последният път на Стамболийски беше 1,8 год.
Иначе ще ти кажа защо - защото е много опасно, децата по три искат постоянно наблюдение, секунда невнимание и може да лапнат нещо и става страшно. Или трябва специално пригодена за тях среда, която пък е безинтересна за по-големите... Такива работи.

# 5
  • Мнения: 2 197
Ами защото такива са правилата.  Звучи ми логично. Все пак се очаква детските кътове да приютяват деца способни все пак да взимат някакви решения във времето прекарано там. Мисля си, че за целта трябва да са малко по-големи.
Аз лично не ходя в МОЛ-ове. Действат ми депресиращо и  не мога да обикалям точно по тези магазини. Когато искам да си играе с други деца я водя  в някой парк. В повечето случаи е с мен по магазините. А доста пъти се забавлява добре и заедно с нас по кафетата и ресторантите с или без деца.

# 6
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
на същото мнение съм като Каспър!Аз лично си знам,че моят е по-буен и постоянно трябва да се наблюдава и да му се обръща внимание,че има по-малки деца,които трябва да се пазят!в развоя на играта всички деца се увличат,и е опасно именно,когато на куп са събрани деца от различни възрасти!Аз не знам как има майки,които си пият спокойно кафето,без изобщо децата да са им пред очите!После-АКО стане нещо-"а,какво стана,ама защо и така нататък...И когато беше по-малък,не съм си позволявала да го оставям  някъде и да разчитам,че ще гледат  именно на мойто гардже да не му се случи нещо! piasyk piasyk
За това:кафето и под око:)))

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
В МОЛ-а на Стамболийски искат детето да има навършени 20 месеца.Първият път като водихме Влади, баща му го "порасти" с 2 месеца  Embarassed и сега така си е въведен, "роден" 2 месеца по-рано Rolling Eyes Според мен си зависи от детето, моят е послушен и не създава проблеми, от 1 г. го водя по кътове( където съм с него) и е свикнал.
В Сити Сентър-а съм го оставяла само с кака му- на 7 г.(братовчедка му), с изричната уговорка от страна на каките,че тя ще си го гледа и занимава.там каките са само 2 , а дечицата доста и въобще не бих го оставила без адекватно наблюдение
Не го оставям за повече от час в МОЛ-а  Naughty

# 8
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Никога не сме имали проблем в детския кът на МОЛ-а на Стамболийски. След месец синът ми ще направи 3 г. и повече от година е играл там. За децата под 3 г. обаче и таксата е малко по-висока, доколкото си спомням.

# 9
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Никога не сме имали проблем в детския кът на МОЛ-а на Стамболийски. След месец синът ми ще направи 3 г. и повече от година е играл там. За децата под 3 г. обаче и таксата е малко по-висока, доколкото си спомням.
Така сме и ние ,но аз пък не съм разбрала да са различни таксите..

# 10
  • Мнения: 191
Аз не бих оставила малкия сам (1г 7м) в детския кът. Имам лош спомен от каката в Патиланци. Каките там уж я гледаха, но по-големите деца така скачаха около нея, бяха я бутнали, някой я беше ощипал и тя ревеше неистово. След това много време изобщо не искаше да остава на такова място. Скоро в един детски клуб на рожден ден - на 2 год. дете, повечето бяха на такава възраст, но така се блъскаха, особено две, които ходят на ясла и явно бяха изградили умения за оцеляване - бяха като талибани за другите деца.

# 11
  • София
  • Мнения: 10 825
В МОЛ-а на Стамболийски не беше ли 20 месеца ограничението? Или са го  променили?
Смятам, че ограниченията от минимум 2-3 години са разумни и необходими. Най-малките имат нужда от постоянно наблюдение.

# 12
  • Мнения: 3 886
В МОЛ-а на Стамболийски не беше ли 20 месеца ограничението? Или са го  променили?
Смятам, че ограниченията от минимум 2-3 години са разумни и необходими. Най-малките имат нужда от постоянно наблюдение.
Напълно съгласна

# 13
  • Мнения: 4 399
Да ти отговоря на въпроса: защото на дете под 3 години трябва да се зачисли персонален пазач. Прави са според мен. Твоето удобство е само едната страна на въпроса.

# 14
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Никога не сме имали проблем в детския кът на МОЛ-а на Стамболийски. След месец синът ми ще направи 3 г. и повече от година е играл там. За децата под 3 г. обаче и таксата е малко по-висока, доколкото си спомням.
Така сме и ние ,но аз пък не съм разбрала да са различни таксите..

Под 3 г. - 6 лв/час  (7 лв. за в събота и неделя)
Над 3 г. - 5 лв/час  (6 лв. за в събота и неделя)

Общи условия

Активация на акаунт