Моля, помогнете ми с инфо за клиниката на проф. Мулдашев!

  • 4 040
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте всички мами, татковци, баби и дядовци! До всички вас, които сте наясно с пътуване и лечение в клиниката на проф. Мулдашев в гр. Уфа, Башкирия.
Моля да ми помогнете с възможно подробна информация относно организационната страна на нещата - предстои внучката ми да бъде лекувана там, а тя е само на 6 мес. все още. Интересуват ме каква е цената на престоя в неговата клиника, на операция /в нейния случай - на клепачето/, на консултациите му /или лекари от неговия екип/, на пътуването до там / то самото как е като полети, време, смени, др. транспорт и пр./, храна и цени и всичко, което ви се е наложило да преживеете - и добро, и лошо!
Ще бъда безкрайно благодарна за всеки ваш съвет!
Само да спомена, че вече съм в кореспонденция с тях, за което съм им също много благодарна за отзивчивостта!
Желая на всички тук по-малко проблеми и повече усмивки!
мама Бети

# 1
  • Мнения: 3 914
Предполагам ,че тук аз съм единствената, която може да си говори с теб по този въпрос,естествено добре че е така.Най добре е дечицата да нямат такива проблеми.
Имам въпрос към теб обаче Thinking:Защо ще правите операция там,казваш че е на клепача,за птоза ли говорим newsm78
Ето тук могат да ти отговорят на всички въпроси:
http://flap.datacom.bg/index.htm

По принцип аз всяка година си говорех с тях/кл. на Мулдашев/,вече не,само че проблема на моето дете е изключително тежък,тъй че цената която са ми давали може би е космическа в сравнение с вашата операция/а и защо нямате документ с покана и цената на предварителния разчет newsm78/.Иначе за консултацията ...не помня Embarassed,но можеш да ги питаш PeaceЗа пътуването,аз не отидох там/причини сега няма да пиша/,но бях проучила в случай ,че ме отвее натам вятъра Wink.Та...от София до Москва със самолет е около 2,5ч. ,от там се отива на друго летище/дето им е за вътрешните полети,май Домодедово беше,даже те са 1,2,3/ и до Уфа е към 4часа.

п.п Забравих............можеш да пишеш тук при нас,споделяме всичко свързано с очните проблеми.Заповядай Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242909.0

Успех,но ако ти се пише,отговори ми на въпросите Hug,може и на ЛС

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 16:18 от Viki i mama

# 2
  • Мнения: 9
Здравейте, Вики и мама! Сърдечно благодаря за отзивчивостта! От написаното и добавения линк започнах да "влизам в час" и ми стана ясно, че всичко трябва да се задейства след изпратена от тях покана /звучи логично, след като за там ще се пътува с виза!/!
Вики наистина е пленително дете, наказано незаслужено от природата, както и моята внучка! За незнайни наши /на родителите и дори по-назад/ грехове се налага невръстните ни дечица и внучета да плащат!!! Ако имам твой имейл мога да ти изпратя снимчица на нашето "едновеждо" слънчице Калина - както я нарича майка й /дъщеря ми!/!
А колкото до останалите подробности - ще очаквам да ми отговорят от клиниката на зададените им въпроси и тогава ще имам конкретен повод да се свържа с посочената фондация!
Разкажи ми повече за Вики, ако желаеш?!? Предпочитам да е като лично съобщение!
За сега и на двете ви желая хубава седмица и по-скоро да побелее от сняг, та да могат децата малко да разнообразяват с разходки навън!
До скоро и я целуни от мен!
мама Бети

Общи условия

Активация на акаунт