Обезмаслител Ариксака...?

  • 1 265
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Обезмаслител Ариксака, някой ползвал ли го е ? Бил гръцки и ми го препоръчаха. Ставал за почистване на филтрите на аспиратор, за печки, дрхи, джанти на коли и т.н . Струва около 2.60 лв

# 1
  • Мнения: 2 037
Много добре са ти го препоръчали. От години го ползвам за цялостно почистване на кухнята. Ефикасен е, няма силна миризма, не е от онези спиращи дишането препарати. А и не е скъп - просто си вземи. Продава се в един оранжев пулверизатор като препаратите за прозорци.

# 2
  • Мнения: 518
за обезмаслителя незнам. мн. съм доволна от течния прах за пране , логично и др. продукти да са добри.

# 3
  • Spain
  • Мнения: 3 750
незнам да е гръцки този обезмаслител . 4исто испански си е ... поне при нас масово се продават тези , испанско производство  и 4есно казано не са с добро ка4ество (има и по качествени ) споредмен К7 е къде къде по добър  незнам дали я имате тази марка

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
забравих да кажа 4е огромна 4аст от тези продукти против мазнина са с основа амоняк , така 4е ако има да се продава концентиран амоняк най добре си купи. разрежда6 с вода (малко вода разбира се ) и имаШ 100 пъти по добър ефект .

# 5
  • Мнения: 1 558
Испански е. Доволна съм! Peace

Общи условия

Активация на акаунт