бенка до зърното

  • 566
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте мами  Simple Smile,
понеже повечето сте минали през кърменето предполагам, аз днес се зарових в разни статии и разбирам все повече колко е важно то ... притеснява ме това, че имам бенка точно до едното си зърно, а живот и здраве бих искала да кърмя.
Имате ли някакво инфо по въпроса?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Попитай в подфорума "Кърмене и захранване на бебетата", там ще ти отговорят най-добре.

# 2
# 3
  • Мнения: 7 723
По- скоро в "Здравословни проблеми"..... Thinking
...там пишат и доктори.... Rolling Eyes

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
аз също имам бенка до дясното си зърно и се опитвам да кърмя, тя не ми пречи само пази ръчичките на детето да не те одраскат с малките си ноктенца Simple Smile

# 5
аз още си нямам бебче, а много искам, затова се чудя дали да си я махна, за да не се притеснявам, когато му дойде времето за кърмене  Simple Smile
но за сега не ми е останало време да се вредя при докторката  Tired

# 6
Аз също имам,кърмила съм и не ми е пречила.

# 7
  • Мнения: 247
Аз също имам бенка, но все още не съм родила и съответно не съм кърмила. Консултирах се с дерматолог и ми обясниха, че няма проблем да кърмиш. Просто трябва да си по внимателна и я да я пазиш от ръчичките на детето. Също така на всеки 6 месеца да се преглеждаш да ли расте или не. Мерят я със специален уред и ти казват дали има някакъв проблем при мен не расте, тъй че всичко е ок. Дано и при теб да е така. Успех.

# 8
  • Мнения: 179
аз още си нямам бебче, а много искам, затова се чудя дали да си я махна, за да не се притеснявам, когато му дойде времето за кърмене  Simple Smile
но за сега не ми е останало време да се вредя при докторката  Tired

Аз имах и преди 2 години я махнах, но мойта беше доста големичка

# 9
Buba 73 в коя клиника си я махна, ако не е проблем да се спомене!? чудя се дали да мина през раковата или друга клиника, малко имам страх от точно този вид интервенции ...

Общи условия

Активация на акаунт