имам спешна нужда от помощ!!!

  • 657
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
моля ви кажете ми от каде мога да си намерия черен ламинат.Страшно ми е спешно!!Турсия го за заведението в което работа.Шефа  ми заради това не отвария вече $ месеца!!Намерил един който е #(лв. на квадратен метър.Моляви ако имате идеа каде мога да намерия ми кажете.Благодаря Ви! Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 5 539
Виж, фейо, едва ли този ламинат му е толкова спешен на шефа ти в 00.37 часа през нощта, че да пускаш такова алармиращо заглавие с 3 удивителни Twisted Evil
И си оправи постинга, че нищо не се разбира.
А между другото, доколкото познавам порядките тук, скоро си търси темата в "Наш дом".

# 2
  • Мнения: 25
Виж, фейо, едва ли този ламинат му е толкова спешен на шефа ти в 00.37 часа през нощта, че да пускаш такова алармиращо заглавие с 3 удивителни Twisted Evil
И си оправи постинга, че нищо не се разбира.
А между другото, доколкото познавам порядките тук, скоро си търси темата в "Наш дом".
съжалям много че ви притесних.Не очаквах таква реакция.Между другото не мъ е важно на моя шеф а на мене.Просто той ме помоли ако имам възможмост да потърса нещо и с мислех че тук може да ми помогне нокой,защото предполагам че доста от вас зная кат се намира работа при  положение че трябва да се гледа и дете.и не ми е толкова заради него ,а за ради мене.просто се опитвам ......да си помогна може би.Но това ми е положениеор сега и гледам да помагам на тази който ми помагат.

# 3
  • Мнения: 3 322
Почти нищо не схванах, но виж в големите магазини - Бриколаж, Практикер - там има голям избор... Той до тебе ли допря, ламината да му търсиш?

# 4
  • Мнения: 25
Почти нищо не схванах, но виж в големите магазини - Бриколаж, Практикер - там има голям избор... Той до тебе ли допря, ламината да му търсиш?
не че е  допрял  толкова.Но ме помоли да имам време да потърся!мерси все пак

# 5
  • Мнения: 3 322
Не се засягай, но темата на пръв поглед изглежда сякаш детето ти е с 40 градуса температура и си хванала мъжа си на калъп с друг мъж...А, поста - все едно живота ти зависи от този ламинат. По спокойно ги приемай тези неща - това е просто един тъп ламинат, който даже не е за теб... Peace

# 6
  • Мнения: 25 447
Глей как я емнахте жената! Оставете я да се наспи и изтрезнее, на сутринта сама ще си оправи постовете.  Laughing

# 7
  • DE
  • Мнения: 967
Глей как я емнахте жената! Оставете я да се наспи и изтрезнее, на сутринта сама ще си оправи постовете.  Laughing
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт