новите колички на chicco

  • 5 124
  • 12
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 28
Мамчета, здравейте!Имам запитване относно новите модели на Chicco за 2008. Изглеждат страхотно кто дизайн и цветове, но незнам доколко са удобни. Двоумя се между комбнираните колички на Chicco и коминираните на Peg Perego. Моля ви споделете вашето мнение, че ще се побъркам вече от мислене.   newsm78

# 1
  • Мнения: 307
И аз се двоумя между Чико-то и Пег Перего,ще следя темата. Peace

# 2
Аз имам Чико и съм много доволна.Почти еднакви са,но Чикото се бута много по-лесно.Не съжалявам,че избрах Чикото.Бутала съм ги и двете   Joy

# 3
  • Мнения: 175
И аз съм с Чико - триколка - супер съм доволна - и от коща за новородено и сега както е с чувалчето за крака - топло и широко му е на бебчо  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Момичето пита за новите модели на Чико, а не за Чико по принцип  Peace

# 5
Страхотни са.Ако имах излишни пари бих си купила новата четириколка.Приятелката ми е бременна и съм й надула главата за тази количка.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 258
Аз лично от новите модели харесах по-скъпия модел от 1300 лв, с по-дебелата рамка отстрани. Другата от 1050 лв я бутах в един магазин и ми се стори доста паянтова, разлюляваше се странично много лесно, сякаш бяха спестили материали. То ясно, че е с цел да е лека, но все пак дете ще се вози, а те не са толкова внимателни. Например пластмаската, която отваря и затваря сенника ми се стори, че мога и аз да я счупя ако не действам технично. Приятелка ми обърна внимание и на това, че задната част на сенника, който зимата би трябвало да пази завет е много  лек тип, еднослоен и почти развяващ се, сякаш по-скоро за красота. Иначе кошовете им за новородено бели супер, широки и комфортни, не като например при  Inglesina

# 7
  • Мнения: 2 952
Ми пуснете линк де, снимки , това онова , как да обсъждаме така  Rolling Eyes

 Wink

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 1 341
Интересни са новите модели, но като минус аз виждам предните гуми. За лятото няма проблеми, но като е кално на вън идва проблема. Казвам го защото една от количките ми е Вит на Бебе комфорт, които предни гуми са на същият принцип. Събира се кал между гумата и пластмасата която е като калник над колелото, тогава въртенето на гумите и съответно бутането на количката става невъзможно. Не съм много сигурна дали и с Чикото ще е така, казвам го, за да го имате предвид.

Успех в избора!   bouquet

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Чико е по-добрия вариант със сигурност.  Peace

# 12
  • Мнения: 814
Новия модел на Перегото също е много добър http://www.vitodesimone.com/content/view/13/23/ . Моята количка е Пег Перего и като я купувах много се чудих между нея и Чикото, но като побутах двете Перегото ми стори много по лека и маневрена Peace.

Общи условия

Активация на акаунт