"Всеки ден се будя с надежда..."

  • 1 123
  • 12
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 9 865
Цитат
За сега обаче имам по-важна мечта - просто един нов бъбрек.

Очевидно не е никак просто да се сдобиеш с бъбрек. Надявам се за този мъж животът да продължи.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Всеки от нас може да пусне и sms:

1571 за Мтел
17 777 Глобул и Вивател


с текст: DMS SVETOMIR

# 3
  • Мнения: 35 891
Всеки от нас може да пусне и sms:

1571 за Мтел
17 777 Глобул и Вивател


с текст: DMS SVETOMIR

мамка му! това ли е номера за М-тел  Twisted Evil
опитвах се да пусна и за другите деца, но не ми го приемаше на 17777  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Като отвориш линка - в дясно има колона с банкови сметки. Там, под тях са и номерата на операторите.   33uu

Аз успях. Получих автоматичен отговор.

# 5
  • Мнения: 4 290
И аз получих потвърждение. Успех на Светомир.

# 6
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Познавам Светльо от ученическите му години. От един град сме... Дано се оправи. Пожелавам му успех от все сърце  Praynig

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Родени сме на една дата, но в различни години......
Пускам смс....
Много сила и кураж му пожелавам!  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 877
Дано да успеем да подсилим надеждата му!

# 9
  • Мнения: 337
Да се оправи и продължи напред му пожелавам  Hug

И аз получих потвърждение. За съжаление нямам възможност за големи дарения и винаги съм доволна, когато може и с sms - няколко такива поне мога да пускам.
В една друга тема пак попитах дали може с sms, но явно не всички са направени така  Cry


Успех Светомир  Hug

# 10
  • Мнения: 899
Пуснах няколко смс-а, получих потвърждение.

Дано помогнем за оздравяването на този млад човек!

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
Капка по капка - вир... СМС кампаниите са един прекрасен начин това да се докаже в практиката!
Ужасно е да нямаш пари, за да продължиш да живееш...

# 12
  • Мнения: 377
И аз от няколко месеца участвам в кампаниите на www.dmsbg.com и се опитвам да го популяризирам сред приятели. Не мога да отделям големи суми и при толкова много хора, които имат нужда от помощ винаги съм се чувствала много кофти да трябва да избирам, на кой точно да помогна.  Confused
За съжаление инициативата все още не е много популярна, има кампания, по които се изпращат 20-ина смс-а на месец.  Sad
Но все пак инициативата е от сравнително скоро и се надявам да добие все по-голяма популярност.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт