подаръци

  • 634
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 433
дайте идеи за подаръци на 6 и на 10 годишни деца вече съвсем съм се изчерпала през всичките тези години а пък нали знаете лелите винаги подаряват най - хубавите подаръци Heart Eyes
Благодаря ви предварително споделяйте не се притеснявайте идват празници
П.С за момчета става въпрос

# 1
  • Мнения: 124
аз имам същия проблем. трябва да купя подарък за коледа за момченце, което е 4 клас, и с коео не сме кой знае колко близки, и незнам какво да измисля. Ще съм ви благодарна, као ми помогнете.Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 4 127
Мога да помогна само за 6 годишния.  Нещо за рисуваме - има много хубави комплекти с много неща в тях - бои, фулмастери, пастели, нещо за апликиране.
Другата насока е писта с коли, гараж, камион, коли.
Другото което купихме е комплект с замък и много човечета - рицари, животни. Честно казано не знам какво има в него. Поръчах го чрез ebay. И го скрихме щом ни го донесоха.

# 3
  • София
  • Мнения: 433
аз имам същия проблем. трябва да купя подарък за коледа за момченце, което е 4 клас, и с коео не сме кой знае колко близки, и незнам какво да измисля. Ще съм ви благодарна, као ми помогнете.Simple Smile
ако не си много близка с детето може да му подариш например футболна топка на любимия отбор, не са  скъпи около25лв. и ги има във всички клубни магазина. Аз подарих такава на моя племенник миналата година( заедно със екип разбира се, нали съм леля  Heart Eyes)и той остана много доволен

# 4
  • Мнения: 6 438
В последно време много актуални са героите от Колите  Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт