Чай Блевит Л

  • 16 339
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 693
Може ли да бъде смесен  с АМ вместо отделно да го давам с вода тъй като малкия го повръща веднага щом го изпие newsm78 На кутиията не пише Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 18:56 от Димяни

# 1
  • София
  • Мнения: 10 233
Извинявай, но защо трябва да му даваш такъв чай? Не знам какъв е, затова питам.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
Имаме запек и нищо не ни помага! Confused Реших да пробвам и него ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 10 233
Блевит, това не идва ли от пшеница, т.е. не съдържа ли глутен?
А иначе и моята принцеса е с леко запечен стомах, мога ли да й давам такъв чай, става ли за по-големи деца? Тя е на годинка и месец.
Според мен можеш да направиш малко АМ с такъв чай, не виждам къде е пречката.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 693
Да този чай е от 2 месеца нагоре...... Peace
Няма глутен в него  Peace

# 5
  • Мнения: 1 477
И аз го използвам при запек.На малкия му помага много.Не съм смесвала с АМ.По-добре го разреди с повечко вода и давай по-често.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 693
Проблема е,че е много водно а той повръща

# 7
  • Мнения: 766
Давах го на Ина, но не мисля че е добра идея зда се смесва с АМ newsm78

# 8
  • Мнения: 485
От какво повръща детето ти - да няма рефлукс. При повръщане и запек добре действа АМ - Фризовом. Не ми се струва добра идея да смесваш АМ с чай

# 9
  • София
  • Мнения: 5 693
ние сме на фризовом заради запек но не помага а по принцип като пие по течни неща и връща!Ядем фризовома вече месец и ставаме все по зле а уж е за  запек! Cry

# 10
  • Мнения: 764
И ние имахем страшен запек, случваше се по по 3-4 дена да не ака. Препоръчаха ми блевит Л, но не знам дали имаше някакъв ефект. След като синът ми стана на три месеца, започнах да му давам на гладно, предимно сутрин, по една-две мънички лъжички круша (прясна, по възможност българска), смляна с миксер. Така ми каза лекарката, която консултирах  при различни проблеми(не педиатърката). И това действаше повече отколкото чая. Аз не съм давала АМ, така че не знам какъв може да е ефекта. Ако искаш опитай с круша. Когато ставаше много напечено, го изаквах с термометър в дупето. Ако и това не ставаше (бебокът почваше да недоволства), пробвах с Дуфалак - само веднъж, защото ми се струваше гадно. Но иначе действа.

# 11
  • Мнения: 368
И аз давам това чайче, но ефект не виждам особен. И Митко го връща след малко. Може би обърква дупките, де да знам  Mr. Green Аз се отказах - кърмено бебе, но има проблем с изхождането. КАто стане много зор, помагам, иначе чакам да го израсте.

# 12
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз към момента съм доволна от чайчето много и и го слагам в АМ, даже мисля, че и на опаковката си пише,че може да се добави към обичайната напитка.

# 13
  • София
  • Мнения: 368
Аз го добавям към сутрешното мляко, за да съм сигурна че ще го изпие. Защото другите течности на водна основа не иска да ги пие.

# 14
  • Мнения: 183
И дъщеря ми много се запичаше, докато беше на АМ.Започнах да го приготвям с вода от овесени ядки (варя овесени яки, прецеждам и приготвям млякото с отварата) и оправихме запека .
Чая може да се смеси с млякото.

Общи условия

Активация на акаунт