Витамини по време на бременност!!!

  • 11 582
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Момичета, знам че темата е преекспонирана. Но какви витамини пиехте по време на бременността си и как се чувствахте от тях. Лекарят, при който ходя ми каза аз да си избера от коя марка да пия. Според него всичките на българският пазар били еднакви. Но проблемът е, че аз не мога сама да реша. Ще съм ви много благодарна да ми пишете.

# 1
  • Мнения: 3 376
Аз не съм взимала никакви витамини когато бях бременна,не намирам смисъл от синтетичните такива.

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Фолиева кисилина и Центрум Матерна

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
Аз пиех матерна, но сега точно тях ги няма...има центрум матерна вместо тях.
Ами доволна бях, не чувствах никакви странични реакции, изследванията ми бяха ок, бебо също....

# 4
  • София
  • Мнения: 352
ХИП натал,но не съм пила много.Хапвах си пресни плодове и зеленчуци  Peace

# 5
  • Мнения: 724
Фолиева кисилина и Центрум Матерна
Peace

# 6
  • Мнения: 636
В началото фолиева киселина и Сорбифер /желязо/, но после спрях всичко и се чувствах прекрасно. Изследванията ми бяха добри. Ядях много плодове, зеленчуци и ядки!

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
newsm78заради хемоглобина предполагам, но това не е витамин Naughty

# 8
  • Мнения: 636
Цитат
Сорбифер /желязо/
заради хемоглобина предполагам, но това не е витамин

Така е, не е витамин, но при бременност много често пада хемоглобина и затова споделих какво съм пила.
Не е по темата - съгласна съм Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз не съм взимала никакви витамини когато бях бременна,не намирам смисъл от синтетичните такива.

Аз също.
Пробвах Матерна на своя глава - почувствах се доста зле, стомахът ми много се раздразни и ги спрях.

# 10
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
пиех витамини Матерна. Не съм имала дразнене или странични ефекти.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 387
С първата бременност не съм пила, а сега от момента в който разбрах пия Вега пренатал формула - има си дневната доза фолиева киселина и другите необходими съставки, малки капсули е и не ми е ставало лошо или пък да съм наддала прекалено много.

# 12
  • Мнения: 1 701
След фолиевата киселина пиех Матерна, а след като спряха вноса - Пре Натал. Нямам забележки!  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 1 833
Фолиева кисилина и Центрум Матерна, като последното продължавам да го пия и сега, докато кърмя.

# 14
  • Мнения: 1 666
Първите 3 месеца  - фолиева киселина, после докрая - Матерна.

Общи условия

Активация на акаунт