Рициново масло за поглед на кошута

  • 74 501
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Искам да споделя един малък трик, с който миглите започват да растат като бесни и се сгъстяват. Всички препоръчват рициновото масло за косата, но забравят и за другите "естетично" окосмени части на лицето - вежди и мигли. Та, процедурата е следната:
Вземате четка за зъби, желателно с естествен косъм, и я подстригвате така, че от нея да не стърчат единични косъмчета. Топвате лекичко и мажете внимателно/!/ миглите, за да не ви влезе в очите. Прави се вечер, преди лягане и на абсолютно чисти от грим очи. Може и сутрин, когято нямате излизане и не ви се налага да се гримирате. Ефектът е гарантиран. Помага и леко скъсяване на връхчетата, ама много леко и внимателно, с ножичка. Прави се поне месец!

# 1
  • Мнения: 263
А с бадемово масло става ли?

# 2
  • Мнения: 274
А с бадемово масло става ли?

Пробвала съм само с рициново. newsm12

# 3
  • Мнения: 1 241
Не ти ли се подуват очите?
Като тийнейджър съм опитвала няколко пъти и се отказах, защото сутрин не можех да си отворя очите.

# 4
  • Мнения: 274
Не, не съм имала подобен проблем. Да не би да си алергична?

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз с бадемово масло ги мажа,обаче с клечка за уши,че с тая четка много брутално ми звучи Laughing,определено има подобрение,защото миглите ми бяха ужасни  Crazy.Имам и рициново масло,знам че и то е полезно може да пробвам.Забравих да кажа че бадемовото малко люти на очите ,ма то понеже аз много клепам и ми влиза и вътре. Laughing.

# 6
  • Мнения: 9 074
Не стои ли мазно, докато спиш, не се ли цапа по възглавницата Rolling Eyes
И аз едно време като ученичка се мацах сутрин преди да излезна, имаше голям ефект, определено, но вечер не бих го правила от гнус да не се овъргалям в мазнотия Blush

# 7
  • Мнения: 1 241
Не, не съм имала подобен проблем. Да не би да си алергична?
ами не знам, може и да съм newsm78
ще взема да пробвам с бадемово

# 8
  • Мнения: 274
Не стои ли мазно, докато спиш, не се ли цапа по възглавницата Rolling Eyes
И аз едно време като ученичка се мацах сутрин преди да излезна, имаше голям ефект, определено, но вечер не бих го правила от гнус да не се овъргалям в мазнотия Blush
Е, айде сега - ще пожертваш една калъфка в името на красотата..... Wink Laughing Пък ако толкоз не ти се цапа - постилай малки кърпи от памучен плат, когато си намазана. И по-лесно се перат, и няма да си захабяваш калъфките.  Hug

# 9
  • Мнения: 3 622
Интересно, може и да пробвам  Thinking

# 10
  • Мнения: 491
А защо четката за зъби трябва да се подстриже? Вместо четка за зъби не може ли да се използва гребенче за вежди с четчица?

# 11
  • Мнения: 284
Имам рициново и довечера ще пробвам. Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 8 932
Освен ако не спиш по очи, не виждам как ще си наклепаш чаршафите. Иначе ми е любопитно това, ще го пробвам, ако не ме домързи.

# 13
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз съм си слагала с четка от спирала. просто я измих и я ползвах.
при мен нямаше ефект, не че съм била постоянна Blush

# 14
  • Мнения: 9 074
Освен ако не спиш по очи, не виждам как ще си наклепаш чаршафите.

Косата пада върху лицето ти, покриваш се понякога през глава - изцапване има, но не е кой знае какво. Просто аз лично, когато си лягам, обичам да ми е чисто лицето и няма да изтърпя мазно по мене. През деня няма проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт