Искам савет

  • 628
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте мами,главичката на моя бебо нещто се бели,дайте ми съвет какво да правя.мЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
Нищо не си описала по-подробно.....Колко е голям бебчо? и Какво точно имаш предвид под това че се бели? Бели се самата кожа на главата или има крустички ( като пърхута)?

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Първо, съвсем добронамерено - оправи си заглавието, защото ще дойде правописната полиция и ще стане страшно.
Второ, по темата - кожните лекари какво казват по въпроса. Все пак става въпрос за бебето ти. Аз бих се посъветвала със специалист. после бих потърсила мнение и във форума.

# 3
  • Мнения: 23
Много ми е трудно на кирилица ,ако имаш предвид правописната грешка,Виктор е на 2 месеца а това по главичката му е по скоро като эасъхнала кал.Нали сам новак сега эабелязах це може да си проверя правописа.

# 4
  • Мнения: 268
 аз мазах с бебешко олио няколко часа преди къпане.

# 5
  • Мнения: 240
Това се среща при доста бебета, не мисля, че е болест, та чак да ходиш при дерматолог.Моят син също имаше.Няколко дни преди къпане му мазах главичката с бебешко олио / може и с преварен зехтин / , изчакваш малко да попие намазаното и с бебешко гребенче или четка решеш косичката или главичката ако няма коса бебчо.Така люспичките постепенно си падат.При синът ми се махнаха за 3-4 дни.Повече не се и появиха.

# 6
  • Мнения: 240
А що се отнася за правописа......
ами пише се  сЪвет. Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
След баня/когато сте измили косичката/,тези "люспички" са накиснати и мног лесно се свалят с гребен или четка/за бебета/ .

# 8
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
аз мазах преди къпане с бебешко олио,след банята разресвах със ситно гребенче.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз след баня разресвах със четка бебешка или с гребенче. За мен не е страшно. Просто не си почистила коричките.

Общи условия

Активация на акаунт