Втория брак

  • 1 054
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте!
Първо да кажа, че ако темата ми не е за този форум - моля преместете я където й е мястото  bouquet

По темата: Въпросът ми е кога се замислихте за евентулен втори брак, в смисъл колко време Ви беше нужно за да се доверите отново на мъж и да му поверите както вашият, така и живота на детето ви. И  по-големият проблем /ако изобщо мога да го нарека така/: втора сватба или само подписване на граждански брак в тесен семеен кръг newsm78 Аз първоначално бях навита на втора сватба- пак булка и пак щастлива в сватбения ден, но после някак си размислих- не ми е в характера да се притеснявам за хорското мнение.......... но все пак какво ще кажете вие?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
Tonyna, ще отговоря само на втората част от въпроса ти:

Първия път минахме без брак - аз отказах. Явно съм знаела, че човекът не е за мен...знам ли и аз. Но дори и да бях сключила брак с бяла рокля и прочие пак щях да мисля така:

Нов мъж - брак, голяма сватба, бяла рокля и дъщеря ми ще е шаферка. Даже моминско парти ще си направя - момичетата от тук са вече поканени  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хич не ми дреме от хорското мнение.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 493
Tonyna, ще отговоря само на втората част от въпроса ти:

Първия път минахме без брак - аз отказах. Явно съм знаела, че човекът не е за мен...знам ли и аз. Но дори и да бях сключила брак с бяла рокля и прочие пак щях да мисля така:

Нов мъж - брак, голяма сватба, бяла рокля и дъщеря ми ще е шаферка. Даже моминско парти ще си направя - момичетата от тук са вече поканени  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хич не ми дреме от хорското мнение.

Е Е Е Е ИСА взе ми буквите от клавиатурата, това все едно аз съм го написала  Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 2 327
Погледни в темата Дали това е ТОЙ?

# 4
  • Мнения: 41
благодаря!  Прочетох го вече- въпроса е за втора сватба?

# 5
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
благодаря!  Прочетох го вече- въпроса е за втора сватба?
Това да ти е проблема! Ако ти се иска на теб и на него - направете си дори не една, а няколко!  bouquet

# 6
Аз лично не съм намерила подходящ цовек за мен и дъщеря ми, а и вече не знам дали искам, но ако ти си сигурна- давай Peace

# 7
  • Мнения: 393
  Ние си направихме малка сватба,не само подписване-ших си рокля,той с костЮм,гости и ресторант+ритуал и снмки,камера,цветя...С малко и близки хора,сина ми хвърляше цветя и асистираше при пръстените FlutterВ интерес на истината ,на него най му хареса,беше много  доволен,особено докато унищожи всички балони Mr. GreenЗа целта-близо 2 год убеждаване и бебе на път,за което ми казаха,че иначе трудно би го признал и би могло да изпуснем някакви срокове.Мъкнене по съдилищата да докозвам кой е баща-нямам нерви за това упражнение NaughtyИначе предложението беше от Св.Валентин,а годежа-от 11 май,сватба на 07.11.
   Ама най ми хареса пътуването след сватбата Grinning

Общи условия

Активация на акаунт