Урааааааа

  • 4 483
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
 Heart Eyes Heart EyesИскам само да ВИ кажа,че си имам  EFPНе мога да спра да плача от един час.Сега се страхувам да не се случи нещо лошо.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Честито!Изпитала си една от най-големите радости в живота на една жена.Дай Боже да изкараш лека и безпроблемна бременност и всичко да се развие нормално и като по вода.А сега се успокой,че това е най-важното по време на бременността.Прегръдки от нас. Hug

# 2
  • Мнения: 1 243
Честито  и  не си мисли разни глупости че ще ти се случи нащо лошо .Лека бременност ти пожелавам Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 842
Честито!!!  Hug Hug  Hug
Пожелавам ти много лека и спокойна бременност и най-здравото и красиво бебче на финала   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
ЧЕСТИТО Simple Smile
Няма да ти се случи нищо Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 483
Честито,не си мисли глупости(и аз бях така де).Всичко ще е на ред.Лека бременност Hug

# 6
Честито!
Само след 9 месеца ще гушкаш най-хубавото нещо на света.

# 7
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Честито   bouquet
Всичко е наред, бягай в отчетните  Laughing

# 8
  • софия
  • Мнения: 25 203
Честито и от мен  Hug Hug
Не мисли глупости - всичко ще бъде наред. Имаш най-прекрасният и неповторим предКоледен подарък. Догодина по това време една малка душичка ще гука около теб  Grinning
Леко бременеене и здраво бебче  Hug

# 9
  • Мнения: 1 931
Честито, лека бременност и не мисли много лоши неща.  Радвай се на това което очакваш и си повтаряй че всичко ще е наред и наистина ще е.

# 10
  • Мнения: 434
Честито  bouquet,желая ти лека бременност.
Успокой се,и никакви негативни мисли Hug

# 11
  • Мнения: 4 621
Честито  bouquet
Лека бременност ти желая Hug

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Честито и спокойно!Не се шашкай без причина,просто бъди щастлива!Лека бременност и да гушнеш едно малко бебче след 9 месеца Peace

# 13
  • Мнения: 236
Честито!
Желая ти лека бременност, леко раждане и най-хубавото бебче на света!

# 14
  • Мнения: 5 401
Честита бременност!   bouquet Желая ти най-прекрасните и вълнуващи месеци, споделени с малкото растящо бобче и бъдещ татко!
Загърби всички тревоги, защото ти предстоят най-щастливите 9 месеца!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт