Лимфен дренаж

  • 9 320
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 017
Преди малко си купих антицелулитен крем на Vichy Liposyne,

обаче на него пише, че  е хубаво да се прави лимфен дренаж,

 за да има по- голям ефект.

Та въпроса ми е : някой ходил ли е на такъв масаж и къде в

София го правят и какви са цените:)

# 1
  • Мнения: 5 255
Цитат на: Nadin
лимфен дренаж...някой ходил ли е на такъв масаж и къде в София го правят и какви са цените:)

Ако е LPG масажа /не съм сигурна/ - аз ходя 2 пъти седмично.
Цените варират от 35 до 50 лв - това от моите проучвания  Wink .
Ето с този уред става масажа.

# 2
  • Мнения: 95
Имаш ли идея къде е 35лв. и има ли ефект масажа?

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
И най обикновен целутрон може да ти направи лимфен дренаж, но ендермологията си е най-доброто, стига да имаш парички де Wink

# 4
  • Мнения: 266
Не знам какво трябва и какво не трябва да се прави с тоя крем, ама аз си го бях купила (не помня точно колко ми струваше, но беше доста скъп), скъсах се да се мажа и то не само да го напляскам тук и там, а и масажи си правех- доста зверски и най- накрая едно голямо НИЩО  Imp

Сподели по- натам какво ти е мнението и има ли ефект при теб.

# 5
  • Мнения: 1 017
За ендермологията и аз съм навита ама няма да имам време сега да ходя - то си трябват доста процедури, за да има ефект.
А иначе започвам да се мажа и да се масажирам с масажен диск с гумени шипчета пък ако има ефект - ВЕДНАГА СЕ ПОХВАЛВАМ!!!

Уфф дано не са отишли 25 евро на вятъра, че за винаги ще се

откажа от този вид козметика Imp

Всяка година купувам и все ефект няма Imp

# 6
  • Мнения: 7 718
Аз го ползвах този антицелулитен крем преди две години. Имаше видим ефект, не краен, но видим.

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Нищо, което съм си купувала на Виши, не ми действа Imp Сигурно в мене е нещо проблемът, защото всички други са доволни...На мене антицелулитен крем български за 3-4 лева по-добре ми се отрази...Нямам представа що така се получава Rolling Eyes И шампоанът против пърхот никакава работа не ми свърши...В началото - ок, после - пак старата песен....

# 8
  • Мнения: 266
Цитат на: belinda
Нищо, което съм си купувала на Виши, не ми действа Imp Сигурно в мене е нещо проблемът, защото всички други са доволни...На мене антицелулитен крем български за 3-4 лева по-добре ми се отрази...Нямам представа що така се получава Rolling Eyes И шампоанът против пърхот никакава работа не ми свърши...В началото - ок, после - пак старата песен....


Това аз ли го писах  Grinning  Grinning  Grinning
Вече май съм се отказала от всички марки- ефект дори и да има, то той е нищожен. Като е така по- добре да не си давам парите на вятъра  Sign Exclamation

# 9
  • Мнения: 5 255
Цитат на: tsveti_j
Вече май съм се отказала от всички марки- ефект дори и да има, то той е нищожен.

Момичета, ми то с едно мазане не става  Naughty .
Трябва и спорт и правилно хранене и т.н.
Кремовете не са вълшебни  Outta Joint , но помагат донякъде  Wink
А за Виши - аз ползвам такава козметика - ами доволна съм  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: mam@
Цитат на: tsveti_j
Вече май съм се отказала от всички марки- ефект дори и да има, то той е нищожен.

Момичета, ми то с едно мазане не става  Naughty .
Трябва и спорт и правилно хранене и т.н.
Кремовете не са вълшебни  Outta Joint , но помагат донякъде  Wink
А за Виши - аз ползвам такава козметика - ами доволна съм  Wink


Точно, точно!Когато ползвах Вишито, не пазех диета и не спортувах.Резултат - нулев.Сега с кремче за 3 лева, спорт и никаква захар - по 2 см. в обиколките две поредни седмици Flutter Толкова съм горда Laughing

Общи условия

Активация на акаунт