изплаква ли се косата след ампули Фито?

  • 2 526
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Здравейте момичета Hug

подариха ми няколко ампули за косопад Фито, но не ми казаха как се употребяват.
Предполагам, че се използват след измиване на косата/на чиста коса/, но изплаква ли се след това косата отново?

Мерси в аванс  bouquet

# 1
  • Мнения: 126
хайде момичета, няма ли да ми отговорите Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 234
Не се отмиват Naughty...Втриваш върху влажна или подсушена коса, след измиване с шампоан и щракаш с пръсти  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Пиши дали си доволна Simple Smile

# 4
  • Мнения: 327
какви са тези ампули? аз сега имам проблем

# 5
  • Мнения: 126
Мерси за отговорите момичета Hug

Engine, тези ампули спец. за лечение на косопад. Ще пиша дали съм доволна Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
Каква им е цената и колко време е терапията с тях?

# 7
  • Мнения: 327
след раждането започна косопада, няколко месеца след това и всеки ми казва че е нормално и ще се оправи отсамо себе си, а ма мина доста време...навсякаде вкащи има косми и детето лапа всичко...вече мисля за каса коса Cry
от каде да си купя?

# 8
  • София
  • Мнения: 234
engine, продължителността на косопада след раждане е индивидуална за всеки организъм, нормално е да продължи повечко, само не се отчайвай  Hug Освен на Phyto има добри ампули против косопад и на Klorane (те са два вида - специално за жени, има и за мъже)..Продават се в по-заредените откъм козметика аптеки, цената е между 25 - 35лв (това за целия курс ампули, някои ги продават и на бройка)...но разбира се и тук ефектът идва с време и с търпение  Hug 

# 9
  • Мнения: 3 641
Не се отмиват. На леко влажн акоса се слагат. На мен ми подействаха добре, не кой знае какво. Но подхраниха косата. Специално трябва с тези ампули да се внимава да не се предозира, че ще се получи обратния ефект Peace

# 10
  • Мнения: 327
много благодаря, ще посетя някоя аптека да си купя от ампулите...ще кажа резултата
аз мислех да посетя дерматолог, преди сам ходила за лицето при една на витошка. тогава ми сварши работа...

# 11
  • Мнения: 516
Добри са ампулите. Ползвала съм ги.

# 12
  • Мнения: 164
Не се отмиват,аз също съм ги ползвала,но нямаше голям ефект.

# 13
  • Мнения: 327
lulu, как да разбирам че не е имало голям ефект...или има или няма

# 14
  • Мнения: 1 424
Не се отмиват  Peace  Ползвала съм ампулите и съм доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт