чувствате ли се като нежната половинка?

  • 1 760
  • 33
  •   1
Отговори
 чувствате ли се,като нежната половинка във вашите връзки,бракове?Има ли моменти,когато се чувствате като мъже,поради факта,че половинките ви,въпреки че са на по 30-40 години са по държание като деца. Спокойни  ли сте  с мъжкото рамо ,което е до вас?или ви се налага за повечето неща вие да помислите?с две думи мъж ли имате до себе си/и това ви дава възможност да сте нежната половинка/ или дете?

# 1
  • Мнения: 1 172
Като цяло - да.

Има случаи, обаче, в които все едно съм с две деца. Пример: почти непрекъснатото мрънкане да си вземем животно вкъщи. За детето -ок, разбираемо е да иска. Но баща му много добре си дава сметка, че не можем да се грижим за животно поради липса на време и пак периодично повдига този въпрос.

# 2
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Почти винаги се чувствам като "нежната половинка". Естествено, има моменти, в които все едно съм с малко дете до мен, но нямам оплаквания за момента  Wink

# 3
  • Мнения: 1 193
Твърдо ДА чувсвам се като нежната половинка, да не прозвучи странно , но даже ми е казвал, че аз съм като дете.Нямам никакви оплаквания относно мъжкото рамо в семейството. Да ми е жив и здрав  Grinning

# 4
  • Мнения: 945
Като прочетох zаглавието, исках да напиша "рядко" поради простата причина, че никой не ме глеzи. С половинката ми си поделяме zадълженията и отговорностите, винаги сме рамо до рамо и в никакъв случай не ми се спестяват проблеми...

Ама пък гледам, че аz и  lovenotwar раzбираме раzлични неща под нежна половинка Wink...  В такъв случай, да нежна половинка съм.

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
имам мъж до себе си, но често пъти се налага аз да мисля за нещата, защото той е по-голямото дете от нас двамата Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Не. Аз съм по-твърдата от двамата. Глезенето пък що за критерий е? И мене ме глезят, и на мене ми угаждат, но като опре до вземане на сериозни решения, винаги аз съм тази, която поема инициативата и после естествено, носи отговорността Tired

# 7
  • Мнения: 17 407
Твърдо ДА чувсвам се като нежната половинка, да не прозвучи странно , но даже ми е казвал, че аз съм като дете.Нямам никакви оплаквания относно мъжкото рамо в семейството. Да ми е жив и здрав  Grinning

 Това е и моят отговор.

# 8
  • Мнения: 157
Да,чувствам се като нежна половинка.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При нас има равнопоставеност, не се изживявам като нежната душа във връзката.

# 10
  • Мнения: 676
Чувствам си като равнопоставена "половинка" Wink
Нито ме глезят прекомерно, нито се налага аз да съм мъжът в семейството. И ми е добре! Hug

# 11
  • Мнения: 2 401
Не само не се чувствам нежна, чувствам се като хамалин. 

# 12
  • Мнения: 943
Определено аз винаги се чувствам нежната и закриляна половинка каквото и да става.За това благодаря на съдбата (или там каквото е),че ме е дарила с такъв любящ и разумен съпруг

# 13
  • Мнения: 54
Не. Аз съм по-твърдата от двамата. Глезенето пък що за критерий е? И мене ме глезят, и на мене ми угаждат, но като опре до вземане на сериозни решения, винаги аз съм тази, която поема инициативата и после естествено, носи отговорността Tired
И при нас е така.

# 14
  • Мнения: 127
Да .Съпругът ми определено ме предразполага да се чувствам "нежната половинка" , но понякога ми се налага  да бъда "по-твърдата половина" от нашето семейство.Не обичам да остявам мъжа ми сам да се блъска с проблемите , всички решения взимаме двамата .Когато се налага ставам много силна, сигурно по-силна и от него .А в ежедневието (у дома , в компания и мн.др ) , съм си "нежната половинка " .Само да ми е живо и здраво мъжлето Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт