Конски витамини за здрава коса!!!!!!!

  • 53 407
  • 38
  •   1
Отговори
Момичета,реших да споделя с вас какво ме съветват вече три приятелки за подхранване на косата - конски витамини ooooh! от втеринарната аптека.Паднах!Но,оказа се,че наистина има ефект и то видим.Освен че подхранва,но и сгъстяв косата.Едната даже ми каза,е неин приятел оплешивявал,но след като ги ползвал три месеца,косата му се сгъстила.??? ThinkingИ така,за смелите мами,могат да пробват.родавачите в аптеките казвали как да се ползват.

# 1
  • Мнения: 14 486
личи си, че си нова. има теми по този въпрос, озърни се малко из подфорума Whistling

# 2
# 3
  • Мнения: 1 432
Конски,овчи.........аз мислих 4е няма ,който не е ползвал маската  Mr. Green...

# 4
  • Мнения: 327
не мислите ли че всичките тези продукти за животни, ако са били добри за хората нямаше да са в хуманните аптеки...все пак на пазара се появяват тествани неща, които не са опасни за човешкото здраве

# 5
  • Мнения: 4 292
Предпочитам да не се възползвам, благодаря.  Whistling Все ми е тая дали помагат, има достатачно други алтернативи, така че ще си спестя експериментите.  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 327
наистина са екперименти

# 7
  • софия
  • Мнения: 2 140
Любопитно ми е какво ли се случва с космте по тялото.Щом на косата действат така сигурно и по другите части на тялото резултата ще е умопомрачителен.

# 8
  • Мнения: 3 376
Ама как нападате само Twisted Evil
Оставете момичето,пуснала е темата с най-добри намерения,ама вие хиени такива веднага се нахвърлихте  Mr. Green

Аз не бих пробвала,по-скоро бих се доверила на продукти на растителна основа от билковата аптека да речем.

И друго да попитам-пият ли се тези витамини??? Shocked Mr. Green

# 9
  • Мнения: 327
моят коментар не е с лоши чувства
аз много се смях на овчата рецепта, но след като видях тези конски ампули като тема ми се стори че много жени са склонни да рискуват здравето си за ...и аз не знам за какво...

# 10
  • Мнения: 4 292
Ама как нападате само Twisted Evil
Оставете момичето,пуснала е темата с най-добри намерения,ама вие хиени такива веднага се нахвърлихте  Mr. Green
Че ние сме я оставили, само коментираме.  Twisted Evil И наистина не е доуточнила дали се пият или се маже скалпа.... hahaha

# 11
  • Мнения: 1 483
Малииии,това ако се пие #Crazy #Crazy #Crazy

# 12
  • Мнения: 4 053
Любопитно ми е какво ли се случва с космте по тялото.Щом на косата действат така сигурно и по другите части на тялото резултата ще е умопомрачителен.


първото нещо, което си помислих беше това,
не бих пробвала такова нещо  Stop

# 13
  • Мнения: 1 679
Любопитно ми е какво ли се случва с космте по тялото.Щом на косата действат така сигурно и по другите части на тялото резултата ще е умопомрачителен.

Точно такъв ще е резултата.

# 14
  • Мнения: 1 483
Любопитно ми е какво ли се случва с космте по тялото.Щом на косата действат така сигурно и по другите части на тялото резултата ще е умопомрачителен.

Точно такъв ще е резултата.

Пораства ти конска опашка Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт