каква боя за коса??

  • 1 127
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
 здравейте,

искам да си боядисам косата, но до сега не съм ползвала боя. Дайте ми съвет какво да избера като марка. Искам да е нещо щадящо косата, без амоняк, нямам много бели коси, но вече се намират . Cry
А и след бременноста и кърменето ми се иска да внеса малка промяна  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 4 292
Ако ти е тъмна косата, ти препоръчвам безамонячните на лореал. Малко са скъпи, но са добри. До колкото съм чувала, обаче, безамонячните не покриват добре белите коси. По принцип, ако си поддържаш косата, боята няма да ти я изтощи, така че - давай смело.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 743
Опитай с casting, L'oreal. Покрива даже бели коси, а и прави много блестящя косата. Аз се боядисах с Excellence и косата ми въобще не се изтощи ама и много бързо падна цвета.  Tired

# 3
  • Мнения: 1 666
Виж в тази тема. Отзивите са много добри, а и боята я има в Данет.

# 4
  • Мнения: 943
Много съм доволна от Wella

# 5
  • Мнения: 327
относно лореал кастинг искам да кажа че има колкото предимства толкова и недостатаци. аз я ползвах дълго време защото косата ми придоби невероятна плътност и блясък, всички забелязваха.
отказах се преди 2-3 години защото пускаше косата боя при намокряне, например лятно време, когато се изпотя, поради далгата коса и яката на бялата ми риза ставаше розова. освен това ме засарбяваше зверски скалпа парвите дни след боядисването, което не беше решаващо за отказа ми от боята.

# 6

Общи условия

Активация на акаунт