Раждане във вода ?

  • 437
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте прекрасни мами Simple Smile,
Бременна съм и много се интересувам дали някоя от вас не е раждала във вода.Четох доста неща относно този метод който доста ме заинтригуваха. но и много въпроси роди  newsm78. Много бих искала да чуя мнението ви  . Ще се радвам да разбера ако има мамита които са родили така  и споделят преживяното с нас.
Много Ви благодария предварително !  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 553
Здравейте прекрасни мами Simple Smile,
Бременна съм и много се интересувам дали някоя от вас не е раждала във вода.Четох доста неща относно този метод който доста ме заинтригуваха. но и много въпроси роди  newsm78. Много бих искала да чуя мнението ви  . Ще се радвам да разбера ако има мамита които са родили така  и споделят преживяното с нас.
Много Ви благодария предварително !  Simple Smile

повече от доволна съм че родихтака второто си дете... особено в сравнени с първото раждане ...прод.сто няма място за сравнение.
Много съм ЗА

# 2
  • Мнения: 1 367
Съвсем наскоро имаше такава тема в "Часът на мама" по БТВ.Можеш да потърсиш предаването в нетера и да се информираш подробно.А мисля,че и тук съм чела някакво подобно заглавие.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Съвсем наскоро имаше такава тема в "Часът на мама" по БТВ.Можеш да потърсиш предаването в нетера и да се информираш подробно.А мисля,че и тук съм чела някакво подобно заглавие.
Peace
а това е последната тема във форума http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242115.0

# 4
  • Мнения: 2
Oceanid,
моляте да споделиш по подробно раждането.Стига да нямаш нищо напротив.Как е протекло?Как си се чуствала?Какво си изпитала?
В коя болница е било?

Общи условия

Активация на акаунт