Хотели в Казанлък

  • 5 637
  • 11
  •   1
Отговори
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Някой има ли пресни впечатления от хотелите в Казанлък и по специално от хотел Казанлък, хотел Зорница и хотел Палас?
Разгледах сайтовете им,но нещо не мога да се доверя - някъде изглеждат много добре, другаде пълна скръб.
Кой хотел бихте ми препоръчали- искам по възможност да е с басейн и нещо за развлечение.

# 1
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
През лятото бях за 4-5 дни в х-л Палас. Препоръчаха ми го като по-добър от х-л Казанлък. Аз не съм доволна, но май наистина се води най-добрия в града. Сградата е стара, частично ремонтирана. Асансьорът е супер архивен. Шведската маса сутнин суперскромна, не я зареждат допълнително и ако слезеш да хапнеш напр. в 9.40ч. може да има само хляб и масло...тр. да се разправяш и да си късаш нервите. Бяхме в най-добрия уж ап. - този с джакузито в банята. Банята е нова и голяма, за разлика от самия ап., к де факто си е една стая със спалня и разтегателен диван. Всички външни тела на климатиците на х-ла са монтирани под прозорците на въпросния ап. и вдигат ужасен шум, много са стари. Джакузи наистина има, но явно не беше ползвано, з при опит от дюзите му излизаха ужасни боклуци. Отделно има и душ с нов масажен панел, к обаче на практика не може да се ползва, з налягането на водата е слабо. Басейн и масажи нямаше, з подземния етаж беше в ремонт, нещо за което не ме уведомиха, к правих резервацията. Ако търсиш лукс не е това мястото. Знам, че х-л Зорница е на същия собственик. А, и при напускането установихме, че смотаният паркинг, уж към х-ла, се плаща на час престой.

# 2
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ужас, аз щях да съм бясна направо.

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Това е положението. Даже съм поспестила някои "екстри". За х-л Казанлък знам, че е соцреализъм. Ако не държиш да си точно в града, знам че около него има някакви семейни хотелчета, но не съм отсядала. Чух коментари, че Палас е по-добър от х-лите в Ст.Загора, което ме потресе. Не съм преспивала в този град, но май няма и да пробвам.

# 4
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Здрасти,
била съм в хотел Казанлък - апартамент.
Мога да ти кажа че всичко си беше номално. Банята беше нова и супер чиста.  Имаше хол и спалня.
Закуска май нямаше в цената.
Мисля 4е апартамента беше 67 лева.
Намира се на пощада в центъра. Фоайето също ми хареса  - голямо и чисто с кожена мебел. Има кафенце там.
Наистина е соц хотел но ремонт е направен и то с пари.
От 3 те хотела бих ти препоръчала този  Peace

Не е обаче курорт - това си е просто хотел за преспиване и толкова

# 5
Здравейте!  Hug Аз знам и един друг, по-добър от всички изброени от вас хотели... Също е в идеалния център, но няма нищи общо с х-л Казанлък. newsm78 www.hotelrozabg.com . Естествено била съм там, иначе няма да ви препоръчвам. В апартамент не бях, дойде ми скъпичък... Климатикът не беше като описания в Зорница - ужас!  ooooh! Но какво повече да кажа... Хотел с 3 звезди и това е. Точно така си го представях тризвездният... И накрая не ме обръснаха за паркинг!  Peace

# 6
  • Мнения: 149
Дамите са прави за паркинга.
Ако не искате да плащате паркинг отидете на Зорница.Да наистина е на същия собственик както Палас ,но е строен много по -скоро.Има вътрешен басейн ,който работи ,сауна и е чистичко.Ресторантът е с много добра кухня.Отгоре има и добра гледка.
Прави сте -хотелите в Казанлък не са лукс,но не забравяйте ,че все пак са с 3 звезди.Така че за тези цени си заслужават.
Случката с джакузито е наистина ужасна ,предполагам ,че наистина никой не го е ползвал. Wink

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
"Зорница" май за лятото не става. Няма климатици, а някакво подобие на охладителна с-ма, к не вършела работа. И в ресторанта отвън пее певица до късно. Не искам да ми подуват главата, дори да съм без детето.
За цените не съм съгласна. Плащахме по 120-130лв. за този ап./не помня точно колко/ За тези пари в др. градове съм спала в мн прекрасни тризвездни хотели.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Хотелите, които си посочила, са все големи. Ако не държиш на размера обаче, с 2 ръце мога да препоръчам ето този  Peace http://www.hotelteres.com/ Приятно, кипро, чисто и уютно хотелче. За съжаление ни бяха изпреварили и не успяхме да резервираме за празниците.

# 9
  • Мнения: 149
мама САННЯ - когато и да съм била на ресторант в Зорница е имало само приятна музика (класически мелодии) ,които са най-много до към 10 ч. Освен в Събота и Неделя когато се правят сватби и има ди джей.
За климатиците е вярно че липсват и че има охладителна система,но вечер си става доста хладно (хотела е почти в гората).

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Приятни мелодии #Crazy newsm78 Пробвахме да вечеряме там - чалгата си дънеше отдалече, натурално с певица. Може и сватба да е имало, нямам идея.
За климатиците - въпрос на личен избор. През лятото не отсядам в хотел без. Гората не помага при 40 градуса през деня.

# 11
  • Мнения: 4 418
Здравейте!  Hug Аз знам и един друг, по-добър от всички изброени от вас хотели... Също е в идеалния център, но няма нищи общо с х-л Казанлък. newsm78 www.hotelrozabg.com . Естествено била съм там, иначе няма да ви препоръчвам. В апартамент не бях, дойде ми скъпичък... Климатикът не беше като описания в Зорница - ужас!  ooooh! Но какво повече да кажа... Хотел с 3 звезди и това е. Точно така си го представях тризвездният... И накрая не ме обръснаха за паркинг!  Peace
Този е добър,бяхме там даже с бебе,много приятно.Собствениците са много мили и е точно на самия център има много приятна тераса,ако времето е хубаво е чудесно на нея....

Общи условия

Активация на акаунт