Гнойна ангина

  • 1 032
  • 4
  •   1
Отговори
  • Провинция
  • Мнения: 509
Привет!Имам гнойна ангина вече 2-3-ти ден.Температурата ми не спада нито с Парацетамол,нито с Течен аналгин,Фервекс...Както и да е-нея я понасям до колкото мога.Личната ми изписа някакъв антибиотик от рода на Оспамокса,ако не се лъжа беше Оспексин или нещо подобно и ми  каза да си мажа гърлото със сода за хляб,за да свали налепите.Това е супер гадно.Пробвах само сода да глътна една лъжичка,пробвах сода+мед да смуча,сода и чай...Нищо-гади ми се и го изплювам.Тези дни не съм яла нищичко,а и течности ми е трудно да поемам.Знаете ли някакви други начини по които да си "намазвам" гърлото със содата?!Ще ви бъда много благодарна!Мерси предварително,на тези,които ще се отзоват на молбата ми  bouquet!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Пий си АБ той ще махне налепите без да мажеш гърлото.

# 2
  • Мнения: 2 082
прави си гаргара с лайка,лимонов сок и може да си вземеш нишадър/пак за гаргара/промивай гърлото често през деня с едно от тези или ги редувай.за темп.нурофен-ще ти намали и болките.още ден-два и ще започнеш да се оправяш.ако решиш да се мажеш със сода,може да си топнеш пръста в мед,после сода и след като зяпнеш широко си улучваш сливицата и докосваш с пръста,но не обтривай.дори и да не го направиш налепите ще паднат сами...

# 3
  • Мнения: 943
Прави тези неща,които ти казват момичетата,но ако не подейства скоро и температурата ти не спадне,отиди пак при докторицата.Миналата година моята 2 месеца ме мота уж с гнойна ангина,а се оказа после като влезнах в болницата,че е мононуклеоза,която доста често я бъркат с ангинка.Надявам се скоро да има подобрения! newsm10

# 4
Във ветринарните аптеки продават гранулин.Това е спряният от производство гранофорин.След 2-3 намазвания ще почувстваш подобрение.Опитай-много е ефикасно.

Общи условия

Активация на акаунт