АГ в 15та поликлиника в Дианабад?

  • 5 984
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 124
Моля препоръчайте ми лекар/ка, който да следи бременността ми?

# 1
  • Мнения: 1 029
д-р Радев.На мен той ми следеше бременността.Доволна съм

# 2
  • Мнения: 296
Ами там май са само 2 ма Simple Smile
Паликов и Радев.
Аз попаднах случайно при Паликов при първата си бременност и съм доволна, показателно е че и втората сега ми следи той.

# 3
  • София
  • Мнения: 124
А жени лекари няма ли?? Тези лекари разполагат ли с ехограф или те карат да им ходиш по частните кабинети за тези прегледи? Имат ли по много пациентки, дълго време ли се чака пред кабинетите им?

# 4
  • Мнения: 1 029
има ехограф.Но за чакането...чакала съм всеки път поне по половин-един час

# 5
  • Мнения: 26
Жени лекари няма. Чака се много. Моята бременност я следи Паликов, но аз не съм доволна и не бих го препоръчала. Симпатичен и любезен е и ако нямаш проблем всичко ще е наред, но когато откриваше проблем по-скоро успяваше да ме обърка и притесни, отколкото да да ми разясни в какво се състои проблема, в два последователни ехографа ме убеждаваше, че имам миома, която после изведнъж изчезна (при преглед при друг гинеколог, както и при секциото  се оказа, че изобщо няма такава).

# 6
  • Мнения: 90
 newsm10
Точно както казва dari21, ако нямаш проблем - всичко е наред (и аз бях при д-р Паликов). Всеки път гледаше бебето на ехограф(без заплащане), но при появата на проблем( високо кръвно) успя много да ме притесни. След консултация при гинеколог в МД продължих да ходя при д-р Паликов, но вече слушах само информацията за бебето. Обяснява подробно кое какво е, как расте бебето и показва на монитора.
Пак бих се записала при него  Peace

Общи условия

Активация на акаунт