Ciloxan

  • 1 524
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Дъщеря ми е на един месец и още от родилният дом едното и оченце сълзи и събира секрет. Изписаха и Tobrex но не помогна. Сега и изписаха Ciloxan, но чета че не се препоръчва за деца под 1 годишна възраст??? Някой ползвал ли е тези капки при по малко дете? Личната и лекърка реши да ме плаши че имало вероятност за запушен слъзичен канал. Добре де ако е запушен нали няма да и тръгват никакви сълзички...а тя си плаче с доста сълзи. Вече се чудя какво да правя и съм страшно притеснена.

# 1
  • София
  • Мнения: 17 591
Поискай направление за очен лекар. Миналата седмица (мисля, ама не помня кой ден) един такъв говореше в Часът на мама точно за такива проблеми - и изрично каза да не се правят свободни съчинения, а да се потърси мнение на специалист. Те са за това. И затова са учили толкова години, за да знаят повече от нас тук...

# 2
  • Мнения: 159
Моя беше със стафилококова инфекция и резистентност към всичко,освен ципрофлоксацин.Та цилоксана съдържа ципрофлоксацин и го слагах до преди няколко седмици.Има и някакви съмнения за стеснени слъзни канали и очната искаше да ни праща,за да сондират каналчетата.Та тобрекси,мобрекси...нищо друго не помогна.За сега,стискам палци, всичко се успокои. Щом са го изписали,не се шашкай! Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт