д-р Калин Калев

  • 14 546
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 422
Можете ли да ми дадете координати на кабинета на д-р Калев от Втора градска.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
Можете ли да ми дадете координати на кабинета на д-р Калев от Втора градска.

Виж в Здравен справочник Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 344
не знам координати,но мога да ти кажа че е невероятен,аз раждах при него и е просто...супер

# 3
  • Мнения: 419
Има частен кабинет на ул.Цар Симеон №16, мобилен:0888803830

# 4
  • Мнения: 1 422
Много ви благодаря! Успешно съм записана току що за другия четвъртък за преглед  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
Много ви благодаря! Успешно съм записана току що за другия четвъртък за преглед  Grinning


Браво Simple Smile  Успех Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 6
  • Мнения: 77
И аз раждах и си следих бременноста при него. Страхотен професионалист и невероятен човек  Peace.Успех!

# 7
  • Мнения: 3
Можете ли да ми дадете координати на кабинета на д-р Калев от Втора градска.


Здравейте,
Аз ходя при него на ЖК и смятам да раждам при него.Препоръча ми го една приятелка,че е много добър специалист аз също съм много доволна от него.
Обаче ми е интересно да ми се разкаже повече за него от тези които са раждали при него  Flutter
Как мина самото раждане?Колко му платихме (колко ви излезе раждането)?Не се сещам други точни въпроси,но всичко ще ми е от полза за него.Благодаря предварително  Hug

# 8
  • Мнения: 419
Тъй като не искам да се повтарям, а и честно нямам и какво да добавя пускам  линк и отделно ви копвам това, което вече съм писала за д-р Калев.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=218404.msg4830208#msg4830208


Здравейте на всички,
вече съм го казвала веднъж, но веднъж никога не стига, за да споделя че болницата, в която раждах беше Втора Градска (след ремонта е супер). Не съм виждала хлебарки.  Аз живея с идеята че не е важно къде ще родиш толкова, колкото кой ще те наблюдава, какви хора ще има до теб точно, тогава  когато ще имаш огромна нужда от ЧОВЕЦИ, а не от джаста-праста отношение. И хилядите благодарности през целия ми живот към д-р Калев няма да бъдат достатъчни да му се отблагодаря.         Аплодисменти, за доктора, който без да ме познава остана още една смяна на работа, заради мен!!!!

Общо взето предисторията на самото раждане е дълга. Имах планово секцио на 13 юни в Тина Киркова. Болките ми започнаха обаче на 12 юни, а моята лекарка в Тина Киркова не можеше да дойде, беше в провинция. Каза ми само че всеки там ще ме поеме и ще ми обърне внимание. Хубаво, но след 30 мин престой без ток във въпросната болница, реших че не ми е там мястото и просто се качихме в колата и отидохме в друга близка - Втора Градска. Приеха ме с 2 см разкритие, секциото ми го направиха на следващия ден 13 юни с пълна упойка, в 09:30 вече си имах Петър( 51 см, 3300 кг. )
Освен секциото, д-р Калев ми прави кюртаж в края на 2006, заради "кухо яйце". Тази бременност ми я следи отново той.
katerina4,
желая ти прекрасното отношение, което срещнах аз през 2004 година с едно прекрасно бебче.
 
« Последна редакция: 2007-08-30, 11:56:44 от GALADRIEL »
 

# 9
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте  bouquet
Ето и моята история.
Родих там на 10.04.2007г. Докато родя попаднах на няколко доктора които се държаха супер с мен,но доктора които ме изроди беше най-добрия HugДокато имах контракции ме гледаха Николова,Василев и още една докторка на която не помня името беше на около 40-45 г и беше с очила.После те си тръгнаха и дойде въпросния доктор при които родих FlutterМного съжалявам че му забравих имато но мисля че е Калев,защото помня само че започваше с буквата К и невярвам да има друг с тази буква там newsm78Изглеждаше на около 40 и малко години с тъмна коса и много лъчезарен човек.През цялото време ми обясняваше какво да правя и как да напъвам....абе страхотен човек Hug и доктор HugСлед мен там роди една приятелка която помолих да пита дали има друг доктор с тази буква за да знам със сигорност как се е казвал.Казали са и че с К бил само Калев.За второто живот и здраве ще потърся кординатите му и ще искам той да следи бременноста ми и пак той да ме изражда Peace

Искам да питам този кабинет които сте дали там само частно ли преглежда или работи и с ЗК?И ако е само частно колко излиза следенето на бременноста при него и раждането?А само бременни ли приема или се занимава и с лекуване на гинекологични проблеми?Питам защото в момента имам гинекологичен проблем и ако приема да отида при него newsm78

Които избере тази болница няма да сбърка всички са много добри там Hug Hug

# 10
  • Мнения: 1 422
Преглежда си изобщо за всякакви гинекологични цели.

# 11
  • Мнения: 2 323
Бихте ли ми казали дали Д-р Калев работи със здравната каса и ако не - каква е цената на преглед...или цялостно проследяване на бременност.

# 12
  • Мнения: 419
Бихте ли ми казали дали Д-р Калев работи със здравната каса и ако не - каква е цената на преглед...или цялостно проследяване на бременност.

На мен ми взима по 30 лв всеки месец на преглед. Работи според мен и със здравната каса. Peace
Но най-добре е да се пита самия лекар.

# 13
  • Мнения: 2 323
Ти в часния му кабинет ли ходиш или в поликлиниката /има ли към 2 гр.б-ца поликлиника?/

# 14
  • Мнения: 419
Ти в часния му кабинет ли ходиш или в поликлиниката /има ли към 2 гр.б-ца поликлиника?/

В частния, но се преглежда и в самата болница от други акушер-гинеколози, за самия д-р Калев не съм 100 % сигурна. Трябва да се провери. Ето линк към сайта на 2-ра Градска Болница. Обади се и попитай. Hug
http://www.vtora-mbal.org/

Общи условия

Активация на акаунт