Невероятно,но факт.

  • 1 418
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 268
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1126944
Последният случай направо ме потресе.

# 1
  • Мнения: 804
А представяш ли си какво я е довело до това безумно решение.

# 2
  • Мнения: 25 441
На мен пък ми хареса!  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 1 243

Дали и на него му е харесало?  Crazy Преди да се стигне до леталния изход де...

# 4
  • Мнения: 804
Кое по-точно? Идеята или вибратора?

# 5
  • Мнения: 3 268
Едва ли,освен ако не е Азис Grinning

# 6
  • Мнения: 1 243
Едва ли,освен ако не е Азис Grinning

 Mr. Green hahaha Mr. Green
За Азо това би била славна смърт, нещо като воин,загинал на бойното поле!

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Едва ли е умрял от кеф...

# 8
  • Мнения: 108
о, майчице, какви хора има
Понякога се чудя как може човешкия мозък да измисли такива бруталности

# 9
  • Мнения: 1 079
Тази година победител в наградите "Дарвин" (за най-нелепа и куриозна смърт) е автомобилист. Ето историята:

И ПОБЕДИТЕЛЯТ Е...
Магистрален патрул от Аризона забелязал пушещи метални останки, вградени в скала, надвиснала над един завой. Останките наподобявали сцена от самолетна катастрофа, но били от автомобил... Ето какво е заключението на екипа по съдебна медицина: Изглежда някой се е сдобил с JATO (Jet Assisted Take Off), което всъщност е солидна ракета, която се използва при тежкотоварните военни самолети, като им дава допълнителна тяга, когато излитат от по-къси писти. Та този "някой" (полицията продължава да работи по установяване на самоличността му), е карал Шевролет Импала в пустинята, докато е стигнал до широка и права отсечка на пътя. След това, той е монтирал JATO-то към автомобила си, качил се е отново, дал мръсна газ и запалил JATO-то... Фактите, доколкото могат да бъдат описани са, че операторът на 38-годишната Импалата, запалил JATO-то на около 5 километра от мястото на катастрофата. За това говори изгорелият и разтопен асфалт на тази позиция. Едно нормално функциониращо JATO, развива максимално ускорение за около 5 секунди. Това е накарало Шевролета да развие свръхскорост от 563 км/ч. и е поддържало маскимално ускорение за около 20-25 секунди. Шофьорът (или по-скоро ПИЛОТЪТ), най-вероятно е изпитал G-сили, обикновенно запазени за пилот на F-14 в бойни условия, които най-вероятно са го направили напълно индифирентен към случките след този момент. Както и да е, автомобилът е бил на магистралата в продължение на около 5 км. (15-тина секунди), преди шофьорът да натисне спирачките, с което напълно ги е разтопил - както говорят дебелите черни следи по повърхността на пътя. След това се отделил от земната повърхност за допълнителни 2,5 км. и се е срещнал с твърдата скала на височина от около 38 метра, оствяйки опушен кратер с дълбочина 1 метър в скалата. Голяма част от останките на шофьора е неидентифицируема, въпреки това, малки парченца от кости, зъби и коса са били извлечени ot кратера от експертите. Допълнително, късчета нокти и костици са били намерени и в останките, за които се предполага, че са от волана
Епилог: Било е изчислено, че той е достигал прибилизително свръхзвукова скорост, развивайки земна скорост от приблизително 676 км/ч.

16 души от племе в Северна Гана си поръчали да им направят магия, която да ги направи непроницаеми за куршуми. После един от тях се предложил да бъде пробата дали магията работи, друг от племето взел една пушка, насочил я, стрелял и познайте - първият умрял. Ядосаните приятели отишли при магьосника, който им обещал че магията му е безотказна, и го пребили, защото той отказал да им върне парите.

# 10
  • Мнения: 515
на мен са ми много забавни, но това за вибратора направо кърти, преставете си в какво състояние трябва да си за да го направиш , не и е било леко ако ме питате  Wink

# 11
  • Мнения: 581
Евала на жената, това заслужава всеки мъж, който тормози жена си!

# 12
  • Мнения: 1 072
А бе, колко степени е имал този вибратор. Сигурно е бил комбиниран с Хилти.

Казвам ви, от мултифункционалните уреди само пролеми се получават.  Close

# 13
  • Мнения: 14
Колко степени тормоз е поела жената, е това е то въпросът, за да направи това.

Повечето са забавни (колко ли може да е забавна смъртта), но точно това е кошмарно.
И не е смешно.

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
"С намерението да се отърве от любовника си хомосексуалист довел до безсъзнание своя (не)любим и сложил върху него рекламно пано, на което от едната страна пишело "Смърт на чернилките!", а от другата "Бог обича Ку Клукс Клан!", след което го оставил в Харлем. След две минути нещастникът бил мъртъв"

това го има в Умирай трудно 3

Общи условия

Активация на акаунт