Имам може би глупав въпрос, но не знам къде да попитам!

  • 945
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Значи кандидатствах за работа и искат анкетна карта, но нямат никакъв обрзец, нито те ми я предоставят да я попълня. Има ли някаква универсална или не знам и аз какво да правя, аз ли трябва да я пиша?! Благодаря предварително и се извинявам ако не питам на място.  Embarassed

# 1
  • Мнения: 742
те трябва да ти предоставят. Питай ги.

# 2
  • varna
  • Мнения: 404
след като те изискват анкетната карта е редно и те да ти я дадат по техен си образец

# 3
  • Мнения: 1 517
Щом изискват трябва ТЕ да ти дадат, какво се правят на 3 и половина! Фирмата ни е италианска и си имаме наши, по италиански образец и си даваме на кандидатите.

# 4
  • Мнения: 200
ако не ти дадат тооо.....какво става сама се питаш и сама си отговаряш.  newsm78 успех дано да те вземат.

# 5
  • Мнения: 7
Благодаря ви. Ама нали знаете как е да не смееш нищо да им кажеш току виж се заяли преди още да ти прочетат биографията.  Crazy

# 6
  • Мнения: 1 210
Е трудно е да им кажеш, че са прости още преди да сте се запознали, ама пък може да оценят именно това - някой е видял пропуска им.

В този ред на мисли, винаги съм се заяждала с идиоти, които пускат обява на английски, в нея бегло споменават че ползващите немски са с предимство и накрая ти заявяват, че те всъщност предпочитат някой с по-добър немски, отколкото английски. Но недоразумения всякакви - включително и сътворени от велики агенции за управление на човешки ресурси.

Общи условия

Активация на акаунт