В момента по ВВТ

  • 498
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Дават предаване за форума и по-конкретно за секцията Кърмене.Много е интересно.

# 1
  • Мнения: 4 414
ние сигурно сме единствените хора, които нямат кабелна....та, някои ако има време и желание, да драсне 2-3 реда какво са казали Embarassed

# 2
  • Мнения: 7 106
Това бяха момичетата от Биберон-а. Браво за инициативата.
Аз успях да хвана почти края, където те обясняваха за някои от грешките, които водят до ранното отбиване, а именно :
- кърменето с режим ( на 3 часа)
- нощната почивка за коремчето
което води до намаляване на млякото Arrow бебето не неддава Arrow добавка Arrow отбиване.
Така също и за практиката в повечето родилни домове, да дадат бебето за кърмене няколко часа след раждането, а в случаите на родилите секцио и няколко дни след това, като междувременно бебето се храни с адаптирано мляко.
Споменаха и за "нехранителната кърма", което всъшност е изцеденото предно мляко, което е по-рядко и по-синкаво на цвят и често отчайва неопитните кърмачки, които смятат, че кърмата им не е достатъчно хранителна.
Това беше, което успях аз да видя, някой който го е хванал в началото да разказва Grinning .

Според мен трябва да има още такива предавания. Хубава акция се поде в последните няколко седмици Grinning  Wink , мисля че трябва да не спира да се говори и шуми по този въпрос и ще има резултати, няма как Wink

# 3
  • Мнения: 558
Пуснах си сега и аз, ве4е говорят за самотните майки, но ми е 4удно, по каква линия бившата ми преподавателка по старогръцки г-жа Табакова е там?!
Ина4е тя е един прекрасен преподавател и 4овек!

# 4
  • Мнения: 3 161
Благодаря за Нев за информацията, на Шали за преразказа. Ама как така за форума е ставало дума, а никой тук да не знае и да не каже нищо? Кой говори за тези неща? Какво казаха за форума?

# 5
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Цитат на: emem
Ама как така за форума е ставало дума, а никой тук да не знае и да не каже нищо? Кой говори за тези неща? Какво казаха за форума?


Не за нашия форум а за биберон.

# 6
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Извинявам се за объркването,но толкова бързах да споделя новината,че Embarassed Докато аз слушах говореха само:Вашия форум това, онова.И аз ведна си викам:НИЕ СМЕ Grinning

# 7
  • Мнения: 4 414
за нашия или за друг, важното е, че са казали полезни неща:) Браво!

Общи условия

Активация на акаунт