Моля за мнение!-боди с вълна в него

  • 2 229
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 593
Здравейте момичета!

Вчера си купих боди с вълна в него 85% и еластан 15%. В магазина го опипах добре, доближих го врата си и не ми направи впечатление да боде, ама като се прибрах в къщи и го облякох какво да ви кажа........ една секунда не го изтърпях Sad Има ли някой представа като го изпера с омекотител възможно ли е да не боде? Или по-добре да го заменя с друго? Thanks! Wink

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 14:09 от kopche

# 1
  • Мнения: 18 542
Хм... с каквото и да го изпереш най-много да намалиш боцкането, но съвсем да го премахнеш се съмнявам. Пробвай с омекотител, друго не се сещам.

# 2
  • Мнения: 817
Щом има вълна с какъвто и омектотите да го изпереш все ще си те боцка, от опит го знам. Ако имаш възможност по-добре да го смениш с друго боди, препоръчвам памучно. Peace

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Няма оправия това нещо.И аз съм имала такъв проблем и накрая се наложи да си хвърля бодито.Нищо не помогна.

# 4
  • Мнения: 3 641
mamayani направо го сменяй. Каквото и да правиш ще си остане боцкането. Веднъж така се излъгах, отидох на работа и буквално щях да полудея. Изринах се, ужас.  ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 350
Замени го с друго!

# 6
  • София
  • Мнения: 7 753
Не мисля, че има начин да се оправи боцкането, нали вълната си стои все там.

# 7
  • Мнения: 593
Мерси за бързите отговори, добре че се посъветвах!

# 8
  • DE
  • Мнения: 967
Ония ден ми подариха такова. Още не съм го пробвала! Sick

# 9
  • Мнения: 103
     Всички до тук са прави, вълнена дреха боде дори през бельо (потник). За топленето спор няма, но не бих облякла такова Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 3 782
Аз имам такова и за жалост наистина си боде, каквото и да го направиш ще боде. Ако можеш го смени Peace

# 11
  • Мнения: 6 243
Аз имам бельо с % вълна в него - не боди, корсажи, които съм купувала от чужбина. Не боцкат. На външен вид са много фини и нежни, изглеждат по-добре от памучните, а на носене са нещо уникално.

Проблемът не е във вълната, а в изработката.

# 12
  • Мнения: 410
И аз имам алергия от вълна. Но докато разбера, доста изстрадах. Да не говорим за накупените купища дрехи, които просто не мога да нося. Понякога, ако дрехата е фина и вълната е < 15%, мога да туширам дразненето с риза отдолу или тениска по тялото. Но ако е повече, неспасяемо е, подлудявам.

# 13
  • Мнения: 742
бррхх само като четох настръхнах! Вълнено бельо?!? Мислех, че бабите ни са носели такова. 

От друга страна, кашмиреното ми поло не боцка  Thinking Сигурно зависи от какъв добтък е.

# 14
  • Мнения: 36
Сигурно ще топли, но .... много боде!!!
Сменяй го!

Общи условия

Активация на акаунт