Баници Белла

  • 2 294
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Много съм възмутена от тази реклама!!!!!
Репликите "аз крада всеки вторник, аз крада всеки ден-нали имам 3 деца и т.н. направо ме влудяват!
Точно няколко дни преди да се появи рекламата по ТВ, имахме сериозен разговор с детето на тема кражба!
И видиш ли ти изведнъж се появяват някакви тъпи лигли по ТВ и обясняват как крадат....знам, че може да звучи тъпо, но какво ще обясняваш на детето, колко е хубаво да крадеш "време са себе си"....дали ще те разбере-не няма...Мислех да пиша до Белла...ако има кой да ме подкрепи...
Ако темата не е за тук моля преместете ме на подходящото място.Мерси.

# 1
  • Мнения: X
Ами много зависи колко е голямо детето.Ако е по-големичко,  а то сигурно е, щом сте говорили за кражбата, защо да не те разбере?Намирам, че няма нищо лошо в това да обясниш какво означава да крадеш време за себе си.Намирам дори, че е важно детето да се научи да краде време за себе си от рано.
Ако пък толкова те дразни рекламата, не разрешавай на детето да гледа реклами.

# 2
  • Мнения: 158
Няма дете, което да не зяпа реклами! Въпреки, че сме имали разговор на тема реклами и за какво са рекламите и той много добре го знае....
Говоря като цяло рекламата е много дразнеща поне за мен, а и хората с които говорих всички са единодушни, че рекламата е тъпа!
Дразни ме репликата "Открадни време за себе си"....може да се каже по хиляди други начини....и ако на възрастните им се налага да КРАДАТ време, не мисля, че това се отнася и за децата.....

# 3
  • Мнения: X
Децата са утрешните възрастни. Wink

# 4
  • Мнения: 9 865
Мен ме дразнят гласовете на жените, които участват, но това едно от рекламите, които вече взехме на подбив.
"А ти, открадна ли?"

# 5
  • Мнения: 385
Извън темата, мога ли да ви питам вкусни ли са поне, защото имам намерение да купя? Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 161
Баницата е пре-крас-на!!!
За такива като мен,на които дори и баниците им не се получават,това е находка.

# 7
  • Мнения: 158
Не отвратителни са!
Решихме да вземем в неделя за закуска, никой не ги хареса, добре, че като допълнение направих мекици  chef, които се изядоха, баницата-не! Joy

# 8
  • Мнения: 2 161
Е,ти ако си решила да се изкараш голяма готвачка,естествено,че баницата няма да става.

# 9
  • Мнения: 6 057
Извън темата, мога ли да ви питам вкусни ли са поне, защото имам намерение да купя? Rolling Eyes
  Не са лоши! Peace Естествено не може да се сравнява с домашно направена баница,но определено спестява време и резултата е добър.

# 10
  • Мнения: 516
Рекламата е направена с чувство за хумор.
Баницата не съм я яла, ама сигурно ще ми хареса. Аз съм добро "прасе".

# 11
  • Мнения: 9 865
Щом стават и аз ще открадна за любимия тия дни Simple Smile

# 12
  • Мнения: 158
Е,ти ако си решила да се изкараш голяма готвачка,естествено,че баницата няма да става.

Не бе мацко, не виж, че съм бременна видях тестото, доядоха ми се мекици и така  Embarassed Joy

# 13
  • Мнения: 2 161
Рекламата е хубава.

# 14
  • Мнения: 385
Благодаря за отговорите и се извинявам ако питането ми е станало повод за спор,аз обаче обичам -бързо,лесно,вкусно и ще ги пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт