Отговори
  • Мнения: 3 405
Заведение - Рико (ако имате предвид друго, казвайте)

Без куверт, свободна консумация (ще питаме там дали са съгласни)

Дата - 14.12.07 (петък) , съботата е заета.

Около Коледа заведенията са резервирани, затова трябва бързо да решим.

Моля администраторите и модераторите  Hug темата да поостане в Клюкарника, за да я видят повече хора. Благодаря!

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 09:45 от Бу

# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет bowuu
Гласувах за събота,но мога и в петък-всъщност и двата дни са работни,така че за мен  няма значение. И за Рико съм съгласна Grinning

# 2
  • Мнения: 17 402
Да ви кажа, малко ме съмнява да има места баш в Рико на тези дати. Или е порверено?

# 3
  • Мнения: 3 405
Все още не е. Ще помоля който може да провери, аз съм "вързана" у дома, и да пише тук.

# 4
  • Мнения: 1 629
Аз го предложих Рико, там е широко, цените варират, музиката е гут, а и са минавали няколко срещи там прилично. Трябва да се говори още отсега, обаче. И да съберем пари за капаро някакво, мисля?
Удобни са ми и двата дни.

# 5
  • Мнения: 17 402
Аха.Понеже ние сега си търсим място за "фирмено" парти, знам, че почти всечко е заето. НЕма време!

# 6
  • Мнения: 3 405
За капаро - съгласна. Кой е спец по организацията, да запази места и да му дадем пари?
Добавих още една опция в анкетата.

# 7
  • Мнения: 2 960
аз съм за 15.12-заведението е добро ,ако има места-пишете ни в компанията с малкия Виктор.

# 8
  • Мнения: 503
Колебая се. Кога смятате да се капарира?

# 9
  • Мнения: 3 405
Не знам, но колкото по-скоро, толкова по-добре, предвид Коледната офанзива навсякъде.

# 10
  • Мнения: 1 120
Заведението под магазин Валентина ли се намира?

# 11
# 12
  • Мнения: 170
Записвам се и аз , а за дата и заведение нямам претенции   Peace

# 13
  • Мнения: 11 747
май ми се идва,ще следя темата и ще реша

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Мен ме интересува в колко часа смятате да бъде партито?
Защото имам вечерен час, иначе датите - свободна съм, стига аз и детето да сме здрави.

Общи условия

Активация на акаунт