За Хустагил

  • 4 466
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте.
Синът ми е болен и много се дави от сополките и кашлицата.Давам му сиропа Стодал но резултат никакъв.Мъжът ми отиде купи този сироп Хустагил препоръчан му от продавачката.Споменал е че малкия няма и 6месеца.А в листовката пише че не трябва да се дава на дете под 1 годинка.
Аз ще се обадя на лекарката ни но искам да разбера как сте постъпили вие.И защо понякога като ни изписват лекарства на тях пише да не се дават до определена възраст и въпреки това ги изписват.Помогнете ми да разбера,че съм в голяма  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 401
Според мен е по-добре да не го даваш, само стодал изписват за тази възраст. И мойто бебе е вече 3 седмици с такава кашлица, джипи-то каза да не давам абсолютно нищо, щяло да се оправи.  Слагай само физиологичен.

# 2
  • Мнения: 2 092
Давала съм ,като беше на 4-5 мес ,3пъти по 1 кафяна лъжичка,изписано от педиатър! Тогава ни се размина ,за о/о 1 седм спря да кашля!Ама си се консултирай с докт.

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 726
Хустагил е билков сироп от мащерка и би могъл да се ползва и от деца под годинка.
Педиатъра какъв сироп препоръчва...аз не взимам за мойте деца без лекар

# 4
  • Мнения: 402
Изписвали са го на единия ми син, когато беше на два месеца. Но ако кашлицата е влажна, не е добре да се дава, защото хустагил подтиска кашлицата, а при секрети е важно да се отхрачва чрез кашляне. Това знам и това споделям.

Общи условия

Активация на акаунт