Да питам момичетата в Англия за спалните чувалчета на Mothercare?

  • 642
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 669
Момичета в Англия,

лятното чувалче, така наречения 1 тог, някак си го приемам за лято, макар че за топло лято е много дебело. Но зимните (2,5 тог) ми се струват много тънки! Чета инструкциите-да ми спяло детето само с чувалчето до 13 градуса! Аз съм завита с дебело Юрганче, че и одеало метнато отгоре ми, а пък то, милото, само с чувалчето да спяло? Споделете как интерпретирате инструкциите вие? Не ви ли се струват много тънки тези 2,5 тога? И ръчичките й отвити, около вратлето е голичко...Как процедирате? Верно ли англичанките си ги оставят само в чувалчето?

 newsm78

# 1
  • Мнения: 1 173
За тези на Grobag ли говориш?
Мирабел спи в тях от както се е родила.
През зимата с боди с дълъг ръкав и 2,5 тог иначе за останалото време според случая.

# 2
  • Мнения: 1 669
Дорит, а не се ли притесняваш, че й е студено? Аз не мога да се престраша. Все ми се струва, че е много тънко, а пък не искам да я изнежвам...

# 3
  • Мнения: 1 173
Ами не, защото редовно е потна.
Няколко пъти съм и мятала одеалце отгоре и резултата, събужда се мокра.

# 4
  • Мнения: 1 363
Мари чЕстита Дъщеря!!!
Със здраве да си носи прекрасното име и да ви носи много, много радост Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
  bouquet  bouquet  bouquet

18-20 градуса препоръчваха да бъде температурата в стаята на детето. При такава температура и както Дорит е казала, няма да му е студено.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 22:23 от miravmbd

# 5
  • Мнения: 756
не се притеснявай , 2.5 тог си е идеално за детенцето иначе няма да спи от прекалено топло , а и трябва да свиква с климата на тази държава

Общи условия

Активация на акаунт