4 бишкоти в млякото, добре ли е?

  • 678
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Мами, започнах да слагам на дъщеря ми  млякото на дъщеря ми в 18 часа, по 4 бишкоти на Плазмон. Правя й го като кашичка, но се чудя дали не е много? Вие как мислите? Тя е на 8 месеца.

# 1
  • Мнения: 1 672
а защо в 18 часа?И даваш ли друга каша?

# 2
  • Мнения: 1 586
Определено мисля,че е много.Аз слагах само по една вечер в млякото.А защо не и даваш каша в 18ч?

# 3
  • София
  • Мнения: 43 904
ами ако става дума за мляко като последно ядене аз съм давала с 2-3 плазмона на сина си над годинкадо към1,10м...4 мисля че са много, но пък моя преди това и вечеряше супа час-два преди млякото.....но пак мисля, че 2-3 са достатъчно, а на 8 месеца всъщност повече от 2 не бих слагала, то и самото мляко си е доста хранително все пак.....

# 4
  • Мнения: 451
И според мен е много, аз слагах до 2.Има доста варианти , с които можеш да заместиш следобедното хранене, разгледай в библиотеката.

# 5
  • Мнения: 27 524
Много е. По-добре си давай каша и изобщо махни тези бисквити, в които няма нищо кой знае колко полезно  Peace

# 6
  • Мнения: 1 679
Много е.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
И аз,че е много.

# 8
  • Мнения: 292
Аз слагам по две Peace

# 9
  • Мнения: 1 467
Ако питаш мен, въобще не слагай бишкоти в млякото, и без това си е наблъскано с какво ли не.
Можеш да й дадеш да си ги гризка от време на време, да се учи да дъвчи.

# 10
  • Мнения: 674
 И аз мисля, че е много. По-добре според мен, слагай по 1 бишкота в млякото преди сън, а яденето в 18  часа смени с плод, плодово пюре или каша! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт