Шейна

  • 1 000
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Къде мога да намеря шейна в София?Хубава и стабилна.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 531
В Метро има дървени шейни.

# 2
  • Мнения: 1 327
аз виждам всеки ден в яслата едва сгъваема, и ми е много интересно каква е. Заема много място, а и е дървена.. Някой да има инфо за тях?

# 3
  • Мнения: 2 149
В един ТСМ гледам шейна, дървена+пластмаса, стабилна изглежда, но не съм се заглеждала подробно в нея и цената й. newsm78

# 4
  • Мнения: 6 164
Шейни с колани дали има?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
Шейни с колани дали има?
има,немски са.Има и нещо като столче за по-малко дете което се маха когато детето стане по-голямо.Нека някой се включи с по-актуална информация.

# 6
  • Мнения: 1 210
Вуду, и аз търся, че синът ми я иска от дядо Коледа  Wink Но не ми се искаше да е поредната бракма, затова се поразрових доста и виж какво открих http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137046

Изчаквам началото на декември, защото преди седмица отидох до въпросните магазини и нямаше още. Дано ти свърши работа.

# 7
  • Мнения: 6 441
Аз по-стабилно намерих само това на фирма Мони от Кикиморско царство,за 30лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
Вуду, и аз търся, че синът ми я иска от дядо Коледа  Wink Но не ми се искаше да е поредната бракма, затова се поразрових доста и виж какво открих http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137046

Изчаквам началото на декември, защото преди седмица отидох до въпросните магазини и нямаше още. Дано ти свърши работа.
това са шейните за които и аз говоря,минавам всеки ден покрай единия магазин и има изкарани шейни,заедно с някакви снежни човеци-гаранция!

# 9
  • Мнения: 1 210
Слънчоглед, къде, къде, къде??? Има ли ги вече? На Горнобански път или в Бояна? Или на някое друго място, защото аз само тези двете знам. Моля те, давай бързо инфо!  Hug Има ли от тези с кормило? Че моят момък е на 8.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
В магазина в Бояна ги има със сигурност,а за модела с кормилото не съм ходила да гледам,а само минавам с колата от там.Днес мога да спра да погледна.

Общи условия

Активация на акаунт