Не си купувайте шампоан шаума

  • 14 785
  • 63
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 426
по принцип използвам професионален шампоан които е по 1л,но го бях свършила и нямах възможност да отида до мястото от където го купувам и си купих въпросният шаума (с лилава опаковка)след като се измих с него главата ми стана цялата в люспи като пърхот ужасен е

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 14:49 от anelka119

# 1
  • Мнения: 2 220
И аз изобщо не съм доволна от тази марка. Подобен проблем не съм имала, но въпреки това ги намирам за отврат (ползвах шампоан и балсам за боядисвана коса).

# 2
  • Мнения: 178
Окей! Няма!  Whistling

# 3
  • Мнения: 3 459
Тия шампоани са меко казано отвраттелни  ooooh! Веднъж ползвах тоя в розовата опаковка и косата ми стана кат слама  Naughty

# 4
  • Мнения: 1 975
Аз пък съм много доволна от него, от доста време използвам кафевите шампоан и балсам и косата ми си е супер, явно си е до коса  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
До коса си е, разбира се.
От балсамите аз примерно нямам оплаквания.

# 6
  • Мнения: 305
По принцип само такъв ползвам,доволна съм.Сега съм за малко с Глис Кюр,но по нататък пак с Шаумата

# 7
аз пък съм доволна от марката-пробвала съм кафявия и розовия вариант-допадат ми.

# 8
  • Мнения: 4 435
Ох,аз също не искам да чувам за този шампоан.Но е според коса,има хора които са доволни. ShockedЗа съжаляние аз не съм от тях.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 672
Веднъж съм си купувала,отдавна беше.  И аз съм от недоволните!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 889
И аз съм от доволните, ползвах тоя със 7-те билки Simple Smile , но беше отдавна, сега може и да са ги развалили... Thinking

# 11
  • Мнения: X
Точно от един на Шаума против пърхут ми се появи още повече. И аз съм против Peace

# 12
  • Мнения: 337
И аз не съм доволна, тези продукти на Шварцкопф въобще не ми допадат. Ползвала съм и шампоаните Шаума и балсамите.  Crossing Arms

# 13
  • София
  • Мнения: 4 736
Не ги харесвам по принцип ама след много препоръки си взех този, който рекламират много - зелен, за блясък / с киви /. Оказа се наистина хубав, но както с повечето обикновени шампоани, след един месеца употреба ми влияе зле. Crazy

# 14
  • Мнения: 2 631
И аз не съм доволна!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт