Дали получава достатъчно мляко?

  • 438
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 545
Здравейте, д-р Слънчева! Дъщеря ми е на осем месеца и в момента пие мляко само сутрин и вечер по 200 мл.. През останалото време се храни по следния начин: 10:30 - попара, 14 ч. - пюре (три пъти седмично с месо), в 18 ч. каша с плодово пюре. В зеленчуковото пюре на обед не слагам мляко (сама й приготвям пюретата, рядко купувам), а в кашата - когато е без АМ, слагам ок. две мер. лъжици. Все още не давам сокове - възнамерявах да почна от този месец, но тя беше три дни с темепература, после с разстройство, после се подсече ooooh! и още не се е оправила от последното. Пие около 300 мл. вода или от чайчетата на ХИПП. Въпросът ми е дали получава достатъчно мляко - нали казват, че до една година основната храна на бебето трябва да е мляко и въобще как намирате хранителния ни режим, дали не съм закъсняла вече много със сокчетата? Благодаря предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 5 760
Много добър хранителен режим. Млякото е достатъчно- около 500 мл. на ден и това е напълно достатъчно. сокчетата можете да ги давате направо без предварителна подготовка-захранване. Та тя яде вече почти всичко. Вече можете да мислите за млечна кухня! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт