До раждалите майчета в ТОКУДА БОЛНИЦА

  • 673
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Здравейте, от толкова четене по темата не успях да сондирам мнение, затова и реших да пусна нова тема в която всички майки родили в Токуда да кажат при кой доктор за родили, както и нормално или секцио.
Ще Ви кажа защо, реших да пусна новата тема...има една тема за Токуда болница в която всеки си пише кой какво чул, кой какво разбрал (за справка аз се обаждам в болницата казват ми цени, след 2 минути една друга майка пише съвсем различни цени на раждането в болницата).
Затова предлагам всяка майка, която е родила да напише името на доктора (екипа) и начина по който е родила, също така колко е платила и за какво, защото темите много се разводняват.....нека бъде кратко и ясно Praynig
Аз лично от толкова четене, така и не разбрах кой екип и доктор да си избера? newsm78
Нека го направим като анкета, ако щете и в проценти да го изчислиме Joy
Мисля си, че така ще сме полезни на много майки решили да раждат в Токуда болница....а определено има доста такива....само вижте колко майчета има в януарки, февруарки, мартенки......и дай Боже още да има.

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 19:11 от Karry

# 1
  • София
  • Мнения: 211
Явно всяка раждала там мама вече е споделила мнението си "някъде" из темите за Токуда и не им се повтаря,потретва...
Karry, аз съм мартенка и също смятам да раждам там и от прочетеното тук и от чути мнения съм се спряла на д-р Лазарова. Смятам да раждам нормално и доколкото разбрах най-вече тя и Диков се съгласявали за нормално- другите предпочитали секцио.
Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 158
lorisita Аз пуснах новата тема, точно за да синтезираме и обобщим, а като гледам всички продължават да пишат в старата тема...ама карай де, ако някой реши да го синтезираме в едно ще е супер за да може да сме полезни на всички на които им предстои раждане...Simple Smile Hug

Общи условия

Активация на акаунт