Летни колички. Колички Mia Moda.

  • 5 733
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Някой може ли да ми даде повече информация за този модел колички Mia Moda - Cielo. Ето и сайт http://www.albeebaby.com/miamocistina.html Търся си лятна количка. Харесала съм си този модел, но ми се иска и повечко информация от първа ръка. Предложете ми и някой друг модел летни колички, но нещо с по-разчупен дизайн. По-принцип се бях навила на Зап, но тя е мъничка за моя юнак, трябва ми нещо по-широко. Моля ви, помагайтееееееее. Laughing

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
ABC design имат подобен модел:http://www.abc-design.de/display.php?oid=16&m_product_id=590 … ;m_view=desc&.Марката за която питаш не съм я чувала и немога да споделя мнение,но ABC design са много здрави.Тази която си си харесала немога да й видя кг.,но АВС-то като за лятна май не е много лека newsm78

# 3
  • Мнения: 1 640
Не ми хареса избраната от теб,защото /според мен/е прекалено отворена,съвсем за лятото е.Ако търсиш такава,добре.
Показаната от Тала ми хареса-широка и удобна изглежда,но май другия месец ще я има в наличност.

# 4
  • Мнения: 39
Благодаря ви момичета. Харесаха ми и двете колички, които са ми предложили tala и DoGma_PrObe.  Само дето и те не са от най- леките / от по около 8 кг. са/. Определено търся съвсем отворена количка, точно за лятото. В момента имам Бъз и мисля да изкарам с нея до края на зимата, но както вече писах момчето ми е едричко за 8 месечната си възраст и на пролет със сигурност трябва да сменя количката, защото доста ми натежава вече. Започнах да се ровя от сега за количка, понеже евентуално ако си харесам някаква, която не се доставя в БГ, да поръчвам на роднините в чужбина. И знаете как е след това с доставки и т.н., отнема се доста време, та затова започнах да се интересувам от сега.
DoGma_PrObe тази количка на ABC design, има ли я в БГ? Този модел не съм го срещала. А каква и е цената?

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 380
Аз имам този модел на ABC ( take off) купих я в началото на  лятото в Бургас за 400 лв , ако искаш ще проверя за тел на вносителя в София

# 6
  • Мнения: 39
ribka, наистина ще съм ти благодарна ако ми дадеш телефон. А ти доволна ли си от количката?Стабилна ли е? Лесно ли завива? Има ли друго положение на гръбчето? Излглежда по-широка от Куини Зап, така ли е? Извинявай за безкрайните въпроси, но е много ценно за мен мнението от първа ръка. Благодаря ти предварително.  Laughing

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 380
"Адорно"ООД - 951 65 04. Аз гледах зап, вит на бебекомфорт, тази спечели с по-големите си колела и багажник. Има още едно положение, но не ми се е налагало да го ползвам. Достатъчно широка и удобна е за детето. Добре върви и по неравни терени.

# 8
  • София
  • Мнения: 44 028
romaaug - ако си в софия - има я АВС-то в бебемаркет в ив.вазов.(поне преди месец а имаха изложена в магазина)
но и за мен е напълно само за лятото модела, защото от страни е съвсем отворена....

# 9
  • Мнения: 39
Не съм от София. Мами от Варна помагайте. Виждали ли сте някъде да се продава количка на  ABC design, модел Takeoff.
Благодаря предварително. Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 472
"Адорно"ООД - 951 65 04. Аз гледах зап, вит на бебекомфорт, тази спечели с по-големите си колела и багажник. Има още едно положение, но не ми се е налагало да го ползвам. Достатъчно широка и удобна е за детето. Добре върви и по неравни терени.

Извинявай, но сравнение между показания модел на ABC и Vit на Bebe Confort изобщо не може да се прави.
Едната е 8,4 кг., а другата 4 кг., при това напълно закономерно, предвид шасито на Takeoff.
Разбира се от значение е къде ще бъде карана количката, колко е голямо детето, спи ли в нея и т..н..
Ако не се лъжа в "Образцов дом" може да намериш Abc design

# 11
  • Мнения: 39
"Адорно"ООД - 951 65 04. Аз гледах зап, вит на бебекомфорт, тази спечели с по-големите си колела и багажник. Има още едно положение, но не ми се е налагало да го ползвам. Достатъчно широка и удобна е за детето. Добре върви и по неравни терени.

Извинявай, но сравнение между показания модел на ABC и Vit на Bebe Confort изобщо не може да се прави.
Едната е 8,4 кг., а другата 4 кг., при това напълно закономерно, предвид шасито на Takeoff.
Разбира се от значение е къде ще бъде карана количката, колко е голямо детето, спи ли в нея и т..н..
Ако не се лъжа в "Образцов дом" може да намериш Abc design

Благодаря ти. Ами до колкото зная Vit няма друго положение на гръбчето, или се лъжа? Детето все още спи в количката и за това искам да има поне полу-легнало положение на гръбчето. Vit на каква цена е и има ли я някъде в някой магазин във Варна, че да я вида и бутна на живо Grinning

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 380
Извинявай, но сравнение между показания модел на ABC и Vit на Bebe Confort изобщо не може да се прави.
Едната е 8,4 кг., а другата 4 кг., при това напълно закономерно, предвид шасито на Takeoff.
Разбира се от значение е къде ще бъде карана количката, колко е голямо детето, спи ли в нея и т..н..
Ако не се лъжа в "Образцов дом" може да намериш Abc design
не съм и писала за сравнение м/у двете, извинен сте  Simple Smile, а че съм избрала таке офф поради  предимствата й изброени по-горе. Иначе разбира се вит е много по-лека, но за мен това не беше най-важното.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 472

Благодаря ти. Ами до колкото зная Vit няма друго положение на гръбчето, или се лъжа? Детето все още спи в количката и за това искам да има поне полу-легнало положение на гръбчето. Vit на каква цена е и има ли я някъде в някой магазин във Варна, че да я вида и бутна на живо Grinning

Съвсем правилно, Vit няма положения на гръбчето. Цената й е 278.00 лв.. По принцип я предлагаме, но предвид сезона я няма налична в момента.


не съм и писала за сравнение м/у двете, извинен сте  Simple Smile, а че съм избрала таке офф поради  предимствата й изброени по-горе. Иначе разбира се вит е много по-лека, но за мен това не беше най-важното.


Благодаря, че сте приели извиненията ми.  Grinning
Това, което исках да кажа и виждам сте разбрали е, че двете колички са съвсем различни и обслужват различни нужди.
Дори съм посочил координати на конкуренцията, макар че едва ли ще почерпят.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт