Зелени изпражнения

  • 760
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Здравейте,Доктор Слънчева!Синът ни е на 4 месеца и е на адаптирано мляко.не беше акал 2 дена и на третия се изходи.Първо имаше много малко и твърдо,а след това се изходи тревисто зелено.Много съм притеснена дали му има нещо.Иначе е весел играе си,смее се.Искам да ви попитам знаете ли на какво се дължи това и какви мерки да предприема?И още нещо да ви попитам.Докато се опитваше да се изходи много се напъва и целия почервеняваше-може ли да му стане нещо на главичката като почервеня толкова много?Благодаря ви много предварително.Ще чакам  с нетърпение отговора.

# 1
  • Мнения: 5 760
При нередовен стомах или колики много често се променя цвета на изпражненията и стават зелени.
При напъването не може да му стане нищто- нормално е това зачервяване. полага истински усилия Simple Smile

# 2
  • Мнения: 239
Благодаря ви, Доктор Слънчева!Бях много притеснена.Той се изхожда редовно,а това му беше 1-я случай.Така,че най-вероятно са още колики.Тогава,като има още колики да му давам ли сокчета?Питам ви,защото нашата педиатърка каза,че мога да започна да му давам сокчета.Пък аз съм чела,че докато има колики не трябва да му се дават.Вие какво бихте ме посъветвали?

# 3
  • Мнения: 5 760
Добре е да изчакате коликите да преминат защото 4 м. е най-ранната време за захранване.

# 4
  • Мнения: 239
Благодаря ви,Доктор Слънчева за бързия отговор.Най-вероятно ще изчакам още малко и ще почна към края на 4 месец.

Общи условия

Активация на акаунт