Моля,помогнете ми да намеря!..

  • 944
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 390
Мили хора,
ще съм много благодарна,ако някой би могъл да ми препоръча сайтове с форуми,където се обсъждат проблеми в начална училищна възраст.По специално ме интересува агресията в училище и начините да се справи учителя с нея.Опитах в Google,но нищо подходящо не намерих.Само статии и учителска стачка,а аз искам да видя мнения и на учители,които също имат такива проблеми,за да обменим опит.
Благодаря предварително!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 891
Опитай в "Нашите деца". Там ще получиш повече отговори.

# 2
  • Мнения: 191
УНИЦЕФ обявиха, че стартират програма "Училище без насилие" в шест училища в София. Работят с учителите и с училищните психолози. Обади се на 9696 100  - това е централата и помоли да те свържат с офиса на УНИЦЕФ. Сигурна съм, че ще ти дадат материали.

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
http://forum.egmontbulgaria.com/viewforum.php?f=38

Заповядай. Не е точно начална училищна възраст, но "Не затваряй очи" беше точно кампания против насилието в училище. Провери и сайта на Егмонт ако искаш. Simple Smile Форум е, имаш поглед към гледната точка на децата, дано ти е от полза.

# 4
  • Мнения: 390
Благодаря ви за помощта!

# 5
  • Мнения: 390
Ще се радвам,ако някой учител прочете тази тема и се запознаем,за да поговорим по въпроса...
Може и на лични...

# 6
Покрай учителската стачка актуален стана и www.bglog.net -  Общност  образование.Там влизат доста учители, дано намерите това, което търсите.

# 7
  • Мнения: 98
    Има учителски  сайт : www.teacher.bg 
     пусни тема във форума

# 8
  • Мнения: 390
Мама Яна,точно това ми трябваше.Благодаря!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт