Уред за затопляне?

  • 1 581
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 488
Здравейте майчета , нашата малка дама стана на 6м и вече започнахме да включваме зеленчуковите пюренца в обедното меню. Чудя се обаче какъв уред за затопляне да си купя, да ми е по лесно по нататък да затоплям храната. Харесах един на Бертони,но дали е хубав...какъв бихте ми препоръчали от собствен опит?

# 1
  • Мнения: 1 103
добро е        Peace

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имам на Авнт, върши ми идеална работа.Но едва ли си заслужава да се дават толкова пари, след като и по-евтините марки вършат същата работа.

# 3
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Съчетай уреда за затопляне с шишетата и чашките, които ползвате. Аз например използвам колекторите на Авент, а си купих уреда на Чико и не мога да го позлвам, защото чапките не влизат, Но пък стъклените бурканчета се побират без проблем. Разликата в цената е доста голяма

# 4
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
за затопляне на пюренца ползвам микровълновата. после разбърквам пюрето и го давам.
по късно спрях да ги затоплям и ги давах студени.
според мен това не е уред от първа необходимост и може и без него

# 5
  • Мнения: 1 183
Не съм използвала такова нещо никога,затоплях на водна баня или сега на парното  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
за затопляне на пюренца ползвам микровълновата. после разбърквам пюрето и го давам.
по късно спрях да ги затоплям и ги давах студени.
според мен това не е уред от първа необходимост и може и без него

И аз така топля на микровълнова, и според мен може да минеш и без този уред  Peace

# 7
  • Мнения: 4 555
Аз за сега топля млякото в бурканче с топла вода. Най-евтиният "уред" и работи безотказно  Peace
Побира всякакви форми шишенца и контейнерчета на всички марки.
Имам чувството, че и за пюренца трябва да става.

# 8
  • Мнения: 254
Даже не ми е хрумвало да си купя подобно чудо  Mr. Green
Вода за АМ ( ако се налага да дам добавка) стоплям в чаша в микровълновата, а пюренца - на водна баня ( даже не на котлона, а просто слагам в съд с гореща вода бурканчето).
Не мисля и да купувам поредния паметник за кухненския плот/шкаф  Laughing

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз за сега топля млякото в бурканче с топла вода. Най-евтиният "уред" и работи безотказно  Peace


 Тези уреди загряват равномерно и с температурата на която се настроят.Когато детето се събудеше за нощно хранене, или рано сутрин, се радвах, че имам такъв уред.Вечер слагах шишето с водата вътре, а като се събудех протягах ръка и включвах копчето.Докато стана и водата беше идеална, само за прибавяне на млякото.

 За микровлновата и затолянето на вода в нея има голяма тема с разногласия в подфорума за хранене с АМ. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 208
Затоплям пюретата или на парна баня или на стайна температура.

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не съм купувала такъв уред
затоплях в микровълновата или на водна баня

# 12
  • София
  • Мнения: 4 587
Даже не ми е хрумвало да си купя подобно чудо  Mr. Green


И на мен. Затоплям в микровълновата или в съд с гореша вода. Никога не съм имала проблем, нито пък ми се вижда трудоемко. Винаги е стоплено както трябва  Peace

# 13
  • Мнения: 189
За мен такъв уред е излишен,ползвам МВ.

# 14
  • Мнения: 337
И аз не използвам такова нещо, сега топля пюретата на радиатора, а ако не е включен на водна баня на котлона

Общи условия

Активация на акаунт