излизане за забавление

  • 3 307
  • 87
  •   1
Отговори

Анкета

Колко често излизате да се забавлявате - сами или с половинките си?

Опции:

  • софия
  • Мнения: 636
Искам да питам другите мами колко често успяват да се откъснат от домашните грижи и дечицата, за да се позабавляват на воля. На мен щото не ми се случва. Аз май съм за първия вариант, че и по-тежко....Няма кой да гледа бебка. Излизам сегиз тогиз с приятелки и таткото гледа Елена, но аз съм като на тръни, та предпочитам приятелите да идват у нас на гости. Така хем съм с детето, хем да се видиме. Ама за мен това е и допълнително натоваране да се приготва, та няма угодия. Пък и с тия грипове и ние все сме болни Cry

# 1
  • Мнения: 1 367
Не излизам сама откакто мъничето се роди.Не че няма на кого да го оставя,но винаги съм на тръни,дори когато отивам до магазина или да свърша нещо набързо.Причината е,че той е свикнал само с мен и ако реши да плаче,ще плаче независимо от това кой е при него и как се мъчи да го успокои.Изключението е само баща му.Затова си излизаме двамата с бебчо.Не че не ми липсва понякога времето отпреди той да се роди,но нещата вече никога няма да бъдат същите.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
Не мога да отговоря на анкетката  Laughing
Има месеци, през които не излизаме.
После пък така се стекат обстоятелствата, че
може 2-3 пъти в месеца да излезем.
Различно, но винаги излизаме двамата  Laughing
Не намирам за нужно да се делим,
аз да излизам с приятелки, а мъжа ми
с приятели. Та нашия кръг от познати е един и същ.
Така че купона е винаги заедно  Peace

Децата при бабите  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 674
 Отговарям с веднъж в месеца! Това е средно, иначе може някой месец да съм излизала 2 пъти, а друг - нито веднъж! newsm45

# 4
  • Мнения: 636
И ние сме така. Само каним гости, а мъжът ми готви за тях Heart Eyes Забавляваме се през деня в почивните дни - взимаме си бебенцето и излизаме извън града Peace Малко ми липсват бурните нощи, но за всяко нещо си има време - сега съм погълната от моето слънчице Flutter

# 5
  • Мнения: 941
Аз не се оплаквам,мъжа ми гледа Алекс,когато искам да изляза примерно с колеги.Или по магазините с приятелки.Все още не работя и имам нужда от разнообразие отвреме-навреме Wink

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 973
За съжаление ми се случва рядко да излизам да се повеселя извън къщи с приятели. Може би най-точно бих отговорила в анкетата с първата опция, но и тя няма да е вярна , защото излизам по-рядко от един път месечно без детето и съпруга ми.

# 7
  • Мнения: 469
Излизаме рядко,може би веднъж в месеца.
Слагам го да спи за да съм по-спокойна и излизаме след това(ще рече след 8часа).

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Не излизаме често/вечер/,но на всяка веселба сме с Тери.То е ясно че си тръгваме рано и не е чак такава веселба,но не ми липсва самостоятелното/с половинката/ излизане.Найзлизах се преди да се роди  Wink.

# 9
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Откакто се е родил синът ми, само два пъти сме излизали без него.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 252
Ако ходим някъде е задължително с детето. Бабите ни са на 500км и няма кой да ме смени и за час в грижите за бебо. Все още го кърмя и той не е свикнал да заспива с друг, освен с мен. Агресивен непушач съм, а заведения със сектор за непушачи трудно се намират. Та затова си седя в къщи с детето и ако някой иска да ни види обикновено идва на гости. Социални контакти не ми липсват, защото имам много приятели, с които се чувам/виждам често. Опушени заведения още по-малко ми липсват. Съжалявам само, че не мога да ходя на театър или на фитнес, но с времето и това ще стане.

# 11
  • Мнения: 5 103
Излизаме често бяз дъщеря ни, винаги сме аз и мъжът ми не иизлизаме поотделно.
Според мене малко забавление се отразява добре.

# 12
  • Мнения: 2 908
Веднъж на 2 седмици за около 2-3 часа си излизаме редовно-оставяме детето на дядо и(свекър ми) да я гледа.Почти винаги излизаме заедно-поотделно рядко.
Ako oбаче го нямаше дядото,нямаше да излизаме въобще без нея най-вероятно.

# 13
  • Мнения: 581
Никога не съм имала проблем с излизането. Излизам и през деня на кафе, и вечер ходим с приятелки по клубове. Не съм домошар, мъжа ми е такъв. Детето го гледа той или някоя от бабите.
  За честотата е различно- понякога излизам почти всеки ден, имам и периоди, в които не излизам месец-два.

# 14
  • Мнения: 506
поотделно излизаме,когато искаме,но двамата излизаме задължително с двете деца,така сме свикнали от много време и никъде не ходим без тях,но нощните излизания са вече табу,за което и несъжалявам просто им мина времето Wink

Общи условия

Активация на акаунт