Синди Крауфорд- Предизвикателството!

  • 58 938
  • 416
  •   1
Отговори
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Здравейте,
Видях, че отдавна е пускана подобна тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188058.msg3872214#msg3872214.
Има ли някой, който ползва тези дискове и би ли споделил повече за тях?
Благодаря ви!  bouquet

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 15:13 от Erica

# 1
Аз си купих само първия,води се олекотена програма за начинаещи.След като подскачах със Синди и при доброто ми желание да тренирам с нея в къщи се отказах от останалите два или три диска.Имам трениг от фитнеса,ходя 3 пъти седмично,но тези упражнения са много натоварващи.На пръв поглед са лесно,дори бих казала традиционни,подобни правехме в часовете по физическо навремето.Когато имам време подскачам със Синди в къщи и след това два дни имам мускулна треска.Упражненията сигурно имат ефект.

# 2
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз взех и трите, но засега правя само първата част от първия диск. Наистина ми е трудно да ги изпълнявам, но го отдавах на това, че по принцип не съм се занимвала със спорт досега. И също имам мускулна треска. Ако това е олекотената програма, явно скоро няма да мина на следващите  Mr. Green И най-вече ефекта ме интересуваше, благодаря ти за отговора!

# 3
  • Мнения: 878
Бети,ще има резултат и то ограмен,но след около 2 седмици.Ще започнеш сама да се учудваш как ти се оформя тялото като скулптура.Аз със Синди съм сваляла 14 кг за 2 седмици + НВД.
Успех и не спирай заради мускулната треска,тренирай пак и за ден-два ще ти мине

# 4
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Jujolinka, това си е истинско постижение твоето, браво!  bouquet
Това се опитвам да правя - диета и упражненията всеки ден, въпреки че после едва си вдигам детето, толкова ме боли всичко Grinning. Засега резултатът е само - 1 кг., но пък дано се променят нещата.

# 5
  • Мнения: 481
 Аз пък правя упражненията от 3-ия диск, за възстановяване след раждане. Там са дадени 3 комплекса с увеличаваща се сложност и аз правя 2-ия и 3-ия наведнъж. Все още не мога да кажа дали има ефект, защото ги правя отскоро. Диета колко и да искам не мога спазвам защото кърмя, но ограничих въглехидратите, за сметка на плодовете и зеленчуците. В момента съм 60 кг и целта ми е да стана 55 както преди бременноста. Няма да стане за месец, но като стане ще се похваля.
ПП. Много ми е трудно да съчетая кърменето с диетите, защото огладнявам по-често и от както намалих количеството на храната, малко ми намаля и кърмата. Надявам се, че нещата ще се регулират скоро.

# 6
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
lady_di, а колко време отнемат  2-ри и 3-ти комплекс наведнъж? Всеки ден ли ги правиш и от колко време? Hug

# 7
  • Мнения: 2 492
Навремето , когато излезе касетката на Синди The next chalenge , я търсих под дърво и камък .
Като си спомня с какъв ентусиазъм си я взех .
Правех я страшно рядко , но упражненията са наистина страхотни .
Мои приятелки , които бяха по стриктни постигнаха чудеса с тази касетка и хранителен режим .
Едната постигна плочки на корема и направо страхотна фигура , но е желязна - три пъти седмично от години си прави Синди .
Отделно кара и велоергометър .
След всяка подобна тема си мисля как и аз трябва да почна и си оставам само с добрите намерения .  Laughing

# 8
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Spolit, радвам се да прочета такива хубави отзиви. Така още повече ще се ентусиазирам, щом казваш, че има ефект. Дано съм стриктна, де, че спортът определено не е от силните ми страни  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 205
За Синди мога само хубави неща да кажа. Започнах още когато имаше само касетки и си ги презаписвахме една на друга. С постоянство резултатите наистина са страхотни. За отслабване не мога да дам впечатления, защото не ми беше цел, но за стягане и оформяне грешка няма.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 146
Здравей и аз си купих дисковете преди време потренирах малко и се отказах. Сега тренирам с тях от 4 седмици /3-4 пъти седмично/ редовно, като килограми съм свалила 1 някъде който варира на горе-на долу и няколко сантиметра от обиколките на талията, краката и ханша. Ограничавам се от сладко, хляб, газирано колкото мога. Тази седмица ще си взема и велоергометър да има ефект поне. Според мен трябва постоянство иначе не става. Simple Smile Успех и не се отказвайте.

# 11
  • Мнения: 878
и аз днес отново се срещнах с госпожа Крауфорд.Много съм доволна,макар и да не изпълних всичко по колкото тя,но за първа тренировка стига.Тя ги прави нещата по три серии аз по две,пак е добре.Чувствам се страхотно!!!
Бях забравила,че е удоволствие да тренираш,така да мразя фитнеса,а Синди е прекрасно спасение от него.
Харесвам я защото усещам как се оформя всяка част от тялото ми и дори и килограмите да падат бавно,обиколките намалят светкавично ако си постоянен.
Мисля,че заедно с Редуктила ,който пия сега ще си върна красивото тяло.Аман вече от тез мойте сланини....
Ако искате можем да си направим тема или да сменим името на тази и да водим статистика ,кой колко сваля от гимнастиката на Синди....че тук само за Дюкан чета и вече ми омръзна. Mr. Green
Какво ще кажете?
Аз в събота бях 70 кила,почнах редуктил и днес бях 67 ,играх днес за първи път Синди и утре пак ще се отчета...то май и обиколки трябва да пишем  newsm78

  bouquet newsm53  love001

# 12
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Jujolinka, страхотна идея за темата! Радвам се, че не съм единствената и се заформи разговор. Можем да й сменим заглавието на тази или ако някой иска, да пусне направо нова тема. Както предпочитате! Peace
Аз пък искам да се похваля, че днес най-после успях да изпълня всички упражнения (като бройка), но в последната серия за коремните изостанах в темпото доста.
Та, това се чудех:дали е по-важно да се спазва темпото й, при по-малък брой упражнения или да се изпълняват всички серии, но с нейното темпо? Вие как мислите?
За килограмите, аз все още съм си се закотвила на 55 и не мърдам от там. Но онзи ден си записах мерките и след няколко дни отново ще се премеря със см. Ако има резултат, ще докладвам! Hug

# 13
  • Мнения: 878
ами мисля ,че ти си автор,ти смени заглавието ,...на теб се пада честта.
Не е важно толкова темпото,прави възможно най-много повторения,колкото ти е възможно  и както ти е добре като темпо.Важно е да изпълниш целият комплекс ,в началото няма да успяваш с всичко,но после става даже лесно и приятно.

# 14
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
 Синди Крауфорд - предизвикателството!
Това одобрявате ли го? Ако имате по-добри идеи за заглваието на темата, нямам нищо против пак да го сменим Grinning
И някой ако може да ми каже как точно става, понеже аз не знам  Embarassed

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 19:06 от Грозната Бети

Общи условия

Активация на акаунт