За дългите цикли

  • 1 323
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Не знам вие как сте, но останах с убеждението, че на много жени циклите са по-дълги от обикновеното. Аз специално варирам от 22 до 35 и това просто ме смазва!!! Не знам как да си определям ову-то! Само на тестовете за овулация пише ориентировъчно от 14 ден.
Моля ви да споделите "опит". Embarassed

# 1
Моят цикъл също е нередовен.Понякога ми идва точно на датата,но в повечето случаи закъснява с 7/10 дори 15 дни.В момента също ми закъснява(днес е 11-ти ден) Confused: .А относно овулацията, броиш 8 дни от ден първи на твоя цикъл и пристъпваш към действия през ден,до следващия цикъл.Дано да я уцелиш.Аз също прилагам този метод(дано е успешен).

# 2
  • Мнения: 4 324
И моя цикъл май не е от най редовните  Sad Варира в рамките на 25 - 35 дена  Sad  Cry  Confused Последния път беше точен  Shocked, но миналата година имах един с продължителност 68 дена  Shocked Бях се побъркала - правих тестове и все отрицателни. Много ми беше кофти.

А сега моя "опит" се състои в следното - всеки ден бебеправене след М разбира се, та така до следващата  Wink
Но според едни план за забременяване бебеправенето трябва да започне след 8 ден от датата на М през ден - както ти каза Неви

# 3
  • Мнения: 233
тоя месец, сигурно е от отварата, която пих две седмици, ми дойде точно на датата. гърдите не ме боляха до вчера, днес вече ме болят яко, следих си и течението. да ви кажа честно откакто не си меря температурата всяка сутрин, съм по-спокойна и не толкова изнервена Laughing а може и да от времето, кой знае?

# 4
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Tania79
И моя цикъл май не е от най редовните  Sad Варира в рамките на 25 - 35 дена  Sad  Cry  Confused Последния път беше точен  Shocked, но миналата година имах един с продължителност 68 дена  Shocked Бях се побъркала - правих тестове и все отрицателни. Много ми беше кофти.

А сега моя "опит" се състои в следното - всеки ден бебеправене след М разбира се, та така до следващата  Wink
Но според едни план за забременяване бебеправенето трябва да започне след 8 ден от датата на М през ден - както ти каза Неви


И аз съм чувала, че трябва да минат един-два дни след свършването на м..., защото тогава била висока киселинността и избивала горките спермчета!   Imp

Общи условия

Активация на акаунт